Golf 6

Golf 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: Golf 6 (update LLumar..str 4)

Trebalo bi ubrzo da budu pusteni u prodaju LED, OEM stopke... pa cu vjerovatno i to mijenjati....
 
Član
RE: Golf 6 -waiting for....

ma extra ti šestica,a folije su legle pravo....A ovo da nema razlike ima i te kako..govorim iz iskustva..sretno ti ...pozzz
 
RE: Golf 6 -waiting for....

bad_look je napisao(la):
ma extra ti šestica,a folije su legle pravo....A ovo da nema razlike ima i te kako..govorim iz iskustva..sretno ti ...pozzz

Kakve razlike ??? U cemu razlika? :icon_confused:
 
Član
RE: Golf 6 -waiting for....

Sa zakasnjenjem, nek ti je sa srecom i da puno predjes ;), diskutabilno je da li dobijes najvise opreme za te pare, ali svakako ces ga moci prodati po dobroj cijeni ;)

Tek sada vidjoh topic, cijelo vrijeme ti gledam avatar, nisam nesto zagledao bas, i vidim u nicku Grand, reko sigurno vozas Grand Scenica :D, sve najbolje...
 
Član
RE: Golf 6 -waiting for....page 4

Ma meni u svemu pogtovo unutra je dosta bolja šestica kao što si rekao......a vani da ne govorimo......možda si me pogrešno shvatio...pozzz
 
Član
RE: Golf 6 (update LLumar..str 4)

MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
GrandMaster je napisao(la):
@Magnum... da, vidio sam 5icu... a ja se pitam sto si navalio oko 3-5v... kad vidim kod tebe 3v pa reko' ajd, u redu je, za*ebo se...razumijem.... :lol::cool:

kakve su ti ono felge, 13"ke ? :D

poz

hahaha vidim ja da nisi ti za vw koncerna :D stariji modeli se moraju postovat pogotovo ako su ljepsi od novih:D jes 13'' iste ko i tvoje hahaha samo su ono meni fabricke cek dok ja stavim aftermarket pa ces da vidis kako se kupuju felge :icon_biggrin: ....ne bi ja 5icu s 4 vrata da mi je dzabe daju (ne bukvalno :D ) ja kad sam kupovao auto prvi je zahtjev bio 2 vrata ;)

A sto si ti zapeo za cojka..Dobar mu je Golf...Motor sasvim solidan..
Uostalom sta ti mozes sa svojih 105 konjica ...nista..I plus klepeta i sve ostalo sto ide uz jednog TDI-ja..
Mislim da je momak auto uzeo da bude sto funkiconalnije,tako da nema
smisla raspravljati oko 2-ja ili 4 -era vrata...
Da je Golf 5 dizajnerski ili tehnicki bolji od 6-estice ...ne bi ga mijenjali ...Odkako je izasao ,svi pricaju da je 5 totalni promasaj kod WV-a a ti si se nasao da nesto pametujes...polijepio si par plastikica na njeg i nekakvih monitora i sad laprdas okolo...smijesno...
 
RE: Golf 6 (update LLumar..str 4)

Kemo_T je napisao(la):
A sto si ti zapeo za cojka..Dobar mu je Golf...Motor sasvim solidan..
Uostalom sta ti mozes sa svojih 105 konjica ...nista..I plus klepeta i sve ostalo sto ide uz jednog TDI-ja..
Mislim da je momak auto uzeo da bude sto funkiconalnije,tako da nema
smisla raspravljati oko 2-ja ili 4 -era vrata...
Da je Golf 5 dizajnerski ili tehnicki bolji od 6-estice ...ne bi ga mijenjali ...Odkako je izasao ,svi pricaju da je 5 totalni promasaj kod WV-a a ti si se nasao da nesto pametujes...polijepio si par plastikica na njeg i nekakvih monitora i sad laprdas okolo...smijesno...

joj sto volim forume pa NE moram da se raspravljam s ovakvim komentatorima....samo cu reci da ja nikad nisam rekao da mu ne valja golf, naprotiv iznio sam svoje misljenje koje je bilo kao pozitivna kritika tezeci ka unaprijedjenju.....

djasvi mi se ovaj zadnji dio sta planiras stavljat ;)
 
Boja je oko 5000k... ukupno 36 LED-ki...
Na prvoj slici je previse plava boja, a na drugoj previse zuta... uzivo je nesto izmedju :lol:



I jedna fotka sa "starijim bratom" :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top