Golf 6

Golf 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf 6 (update LLumar)

ajd cekamo te slike...mozda si malo previse zatamnio al serem dzaba to je tvoj ukus:icon_biggrin:;)
 
RE: Golf 6 (update LLumar)

@grandmaster

drug meni ni u dzep ni iz dzepa prvo to...

za motor ti najbolje znas kolko trosi a kolko ide....sto se tice karoserije ja cu i za svoju 5icu isto reci da mi to nije auto za 4era vrata razlika je ogromna ne znam kako je ti ne primjecujes, malo ti je glupa ta prica kupio bi r32 ili sta vec si napisao pa bi uzeo s 2 vrata meni to nema nikakve veze s motorima meni vizuelno za ovakav tip auta koji mi imamo ljepse izgleda 2 vrata, da si rekao tako mi je funkcionalnije pa aj al dobro o ukusima se ne raspravlja...ovo za felge izvini drug nisam vidio kolko imas godina pa da osjetis neke razlike na tim 16''-ama, ako jesu to 16''?? nidje veze, i ova ironicna prica o sportskim golfovima ti isto ne stoji realno ne vozim 2icu pa da mi je vrh 15-ka, to se ne moze nazvat decentno vec malo, i nikakvo na takvom vozilu..opet moje misljenje...a sto se tice unutrasnjosti 5ica vs. 6ice bas zbog toga sta sam bio u salonu i gledao trazio razlike to i govorim realno ja sam se razocarao prvenstveno zato jer volim ovaj brend, ne kazem da nema razlika al to je vecinom u polozaju nekih stvari tipa podizaca za prozore, bujrum ja i ti kad hoces stanemo pa pregledaj materijale sjedista itd. pa ces vidjet da razlike ima skroz malo ili nikako....

zanemari sve ove moje opaske to tvoje auto izgleda prelijepo zatamnjeno sigurno jos i bolje...sve ovo gore s moje strane je pozitivna kritika tako da nemoj nesto zamjerit bezze

aj cuvaj se i pozz

VW rulezzzz
 
RE: Golf 6 (update LLumar)

heh, drug, nije bilo nikakve ironije vjeruj mi...

motor ide upravo onoliko koliko sam ocekivao, i koliko je meni dovoljno, a potrosnja je tolika da dzep moze podnijeti (konkretno: grad DO 8,5 sa upaljenom klimom i relativno tezom nogom, otvoreno: nikad preko 5,5 - naravno bez zakucavanja do max i sl)
To, da li ce me neko prestici dok ja vozim 190, a on 200 ili 220, ne igra mi nikakvu ulogu kod auta...

A, gotovo svakodnevno vozim i vozim se u petici tako da ti ta prica bas i "ne stoji"... Zazlika 5vs6... samo mi onda nije jasno sta je radio razvojni tim VW 5-6god... kontao dizajn prekidaca, boju osvjetljenja table... ?:icon_question:

Felge su 17"-ke, 225/45... samo ne znam kakve to veze ima s mojim godinama... ?
Ali je cinjenica da u autu LUPA mnooooogooo vise nego na 15"-kama...
Sto ne znaci da cu mijenjati 17" :icon_biggrin: , to je samo konstatacija...

Vrlo rado cu te provozati u Golfu, pa ces vidjeti i osjetiti čari:icon_biggrin: 6-ice (osim motora, naravno), i nadam se promijeniti stav u vezi iste... :lol:


pozzz

nodiash je napisao(la):
ajd cekamo te slike...mozda si malo previse zatamnio al serem dzaba to je tvoj ukus:icon_biggrin:;)

Ovo je, TAMAN :lol:

65% sam imao na Astri, i, izgledalo je fino jer je auto crne boje, crna unutrasnjost....

Ali mi je stvarno islo na zivce sto se SVE vidjelo... sad je mrakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk :icon_evil::icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf 6 (update LLumar)

***** ja razvojni tim VW-a kad mu je trebalo 5-6 godina da napravi šesticu ovakvu kakva jeste.
 
Član
RE: Golf 6 (update LLumar)

GrandMaster je napisao(la):
Schumi je napisao(la):
***** ja razvojni tim VW-a kad mu je trebalo 5-6 godina da napravi šesticu ovakvu kakva jeste.

Vala bas, s*anje od auta...

Realno,napravljena je baš u VW-om imidžu,ništa drastično za svoje ciljane kupce,međutim najavljivana je neka veća promjena pošto je Golf ''dosadio'' i na kraju izbace auto koje je više facelift nego novi model..
 
Super Moderator
RE: Golf 6 (update LLumar)

bezveze se prepirete oko golfova al stvarno 6 je dosta ljepsi od 5 sigurno... malo se bolje zagledajte kad vidite golfa novog uzivo i stanite iz svih uglova i pregledajte ga pa cete vidjeti da ima razlike i da je ljepsi ovaj novi ;)

nego drug kad ce te slike :lol:
 
RE: Golf 6 (update LLumar)





OVo je samo na brzinu slikano, kvalitetni photo session ce uslijediti kada budem imao vremena....


Sve ovo izgleda mnoooogooo bolje uzivo... definitivno Golf nije fotogenican :D ahgahaha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top