Golf 6

Golf 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
ma k'o novo..
rado bih posjedovao jednog za svaki dan
samo tdi molim :)

cestitke na autu, nek te dobro sluzi.. a hoce sigurno
 
RE: Golf 6 - MRAK

dobro dosao u VW svijet :cool: nek ti je sasrecom auto....eh sad redom, motor vala ocajan po meni...felge su mu legle fino al premalo brate za 6icu, a i isfuran model nekako, ako si vec htio neki wow dojam dobit, mada haj vjerovatno ti je auto za svaki dan pa razumijem mada i tad si mogao makar malo jos vece...kako 9 airbegova ja ih imam 10 :D , generalno o 6ici auto su sprijeda napravili lijepo haj to moze proc, al odozada isto ko da su odrezali tuarega i navarili, takodje i ovo auto mi je ljepse s dvoja neg 4era vrata,ako si vec htio s 4era ja bio uzeo neko drugo auto... unutra isto spram 5ice haman nikakva promjena.... sve u svemu ipak je to VW mora valjat ;)
 
RE: Golf 6 - MRAK

@Magnum... po cemu to ocajan? performansama? za mene i vise nego dovoljno.... felge mogu biti premale samo "vizuelno" , sto se voznje-udobnosti tice, OGROMNE su, osjeti se DOOOBRO.... jedva cekam staviti zimske 15" celicne... A, naravno da nisam htio nikakav wow efekt, jer zelim da auto izgleda decentno, a ne kicasto ili "sportski"... kao mnostvo golfova po Sarajevu...

nije 9, nego 11 airbagova... nisam obracao paznju dok sam tipkao tako da...

O ukusima se ne raspravlja, al' mi je malo smijesno kada neki laici pocnu komentarisat o skladnosti automobila... Malo boljim razgledanjem šestice, UŽIVO naravno, dâ se primijetiti da se itekako uklapaju stopke...

Golf 2009 i 3 vrata... da je R20T pa bih mozda i razumio, mada i to... pa sta vam je ljudi... kad budem htio auto s 3 vrata, uzet cu neki 300KS+ dvosjedas (koje btw ne podnosim :D) ili, jos bolje, skuter od 50ccm... isto sranje... :lol:
A izgledom 3v i 5vratna verzija - potpuno isti...

Unutra se ITEKAKO razlikuje od petice, prvenstveno kvalitetom materijala, obloga i sl... Climatronic, tabla...
Najbolji primjer su sjedista koja se u osnovnoj verziji šestice razlikuju kao nebo i zemlja u odnosu na peticu...


Da, folije su LLumar, 80% odnosno ATR20....
Sutra slike...
 
RE: Golf 6 - MRAK

Auto je super... ma sve za 5. Za to auto nema se sta posebno reci jer sve kaze to da je proglaseno za najbolje auto u svjetu:cool:... Takodjer na testu se isto tako pokazao kao najsigurnije do sad, i sta dalje tu pricati heeee.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top