Golf 5 sa motorom od Golf 2 ??

Golf 5 sa motorom od Golf 2 ??

Član
Moj drug inače policajac prije par dana mi kaže kako njegov golf 3 nezna sta je dizel, ima 7 godina samo lože naliva i nikad nikakvih problema
 
Član
Nekadasnji reno nevada 2.1 dizel kojeg je stari koristio za posao je znao samo za lozu. Jbg radni magarac. Svojim ocima sam vidio koliko to isprlja motor, kakav dim bude na imalo jacem gasu, nebitno brdo ili ravno, i ono najbitnije, ubije samu vucu.

Ja mu nedam da sipa lozu i u passata, zajebi to.
 
Član
Zar nebih trebala loža biti nešto kao plavi dizel, obojeno gorivo istih karakteristika....? Ali opet neznam kakve veze to ima s motorom od govfa dvice u petici.....
 
Član
Loz ulje (bar kod nas) je dizel samo dodan aditiv da promijeni boju. To znam jer mi je rekao covjek na benzinskoj pumpi koji radi to... Isto sve potpuno samo dodaju aditiv i jos je daju po nizoj cijeni, eto nam drzave...
A za ovu pericu golfa, ovo je neka teletina zesca.. Golf 2 sa ovim motorom maknuti ne moze, u 5 ovo je mrtvac pod haubom... Ova kad dodje do 130 to se mora festati u autu. A motor je bar mogao oprati srediti ofarbati i mogao je kupiti gore nov poklopac glave motora ili bar ga ofarbati da nije hrdjav :D
 
Član
Loz ulje nije toliko rafinirano i iscisceno kao obicni dizel. Postoje zakonske norme sto se zacadenja tice
 
Član
Loz ulje nije toliko rafinirano i iscisceno kao obicni dizel. Postoje zakonske norme sto se zacadenja tice

Mozda u EU a kod nas kriminal samo takav i gledaju samo sto jefyinije da prodje, kupi cisternu i pola vamo pola tamo... Ionwko dobiju naftu po smijesnoj cijeni a prodaju po bezobrazno visokoj... Sto placati dvije cisterne i dva prevoza kad se moze jednq cisterna i aditiv i jednim metkom dva zeca...
 
Član
Nalij u auto ložu i upri ga malo jače primjeti se da dimi više nego kad livaš dizel
 
Moj komsija sipa u traktor lozu. Kad ga potjera uzbrdo sa nekim teretom dimi ko da ciro ide. Hajd sto dimi nego mu auspuh naprijed pa mu sav onaj dim u lice ode :D
 
BHT Ovisnik
Od staraca,ne moja, jetta je imala 750 000km na satu, tko zna koliko je vracen,dnevno prelazila bar 50km. Za 15+ godina sto je bila u nas vozena je 80% na lozu i dalje mislim da slabo koji 1.6D ima bolje ocuvan. Sada isto sipamo u passata, u terence i isto mi je,bilo da naspem lozu bilo da naspem naftu. Jednako dime. Loza nije brodska nego normalna. Sve dok je ima ja cu je sipat u ova starija auta.
 
Top