Golf 5 sa motorom od Golf 2 ??

Golf 5 sa motorom od Golf 2 ??

Član
Ne razumijem šta želiš reći, moj komentar je pogrdan prema tvorcima ovog Frankenštajna. Ako se žele vraćati u prošlost, neka preskoče sve "sitnice" i pravac pećina, logorska vatra i lov lukom i strijelom.
 
Član
Sta vam je, ljudi, jel' to fakat kontate da je bilo mudro slovo ubaciti obicni dizel u peticu golfa, sta vaam je :D

Pa ima li sta jednostavnije od toga da pocupas skoro pa svu struju, abs, klimu i ubacis motor kome trebaju 3 zice da pali i vozi. Ovo auto je sad bukvalno samo za otpad, a i tu se ne bi moglo mnogo iskoristiti, posto je sve na ovom golfu manje vise onesposobljeno.
 
Pa ispadate čudniji vi koji se ložite na loženje :D

Ovaj poduhvat je apsolutno nesvakidašnji i jedinstven možda i u svijetu, a to je li besmislen ili glup ili pametan nije ni bitno. :)

A šta je s onim kad iz orginalnog Golfa gti ili Corrada izbace orginalni motor i ubace dizela. To je 1000 puta gluplji potez, ali normalno da je normalno kad je u BiH.

Ovaj potez sa 5icom je komičan i zabavan, i samo to.
 
Sta vam je, ljudi, jel' to fakat kontate da je bilo mudro slovo ubaciti obicni dizel u peticu golfa, sta vaam je :D

Pa ima li sta jednostavnije od toga da pocupas skoro pa svu struju, abs, klimu i ubacis motor kome trebaju 3 zice da pali i vozi. Ovo auto je sad bukvalno samo za otpad, a i tu se ne bi moglo mnogo iskoristiti, posto je sve na ovom golfu manje vise onesposobljeno.
Pa eto kad si tako pametan sto ti ne ubacis, ti mislis samo struju raskopcaj prikopcaj i to je to ahahaha lud si mi malo :D
 
Član
Sta vam je, ljudi, jel' to fakat kontate da je bilo mudro slovo ubaciti obicni dizel u peticu golfa, sta vaam je :D

Pa ima li sta jednostavnije od toga da pocupas skoro pa svu struju, abs, klimu i ubacis motor kome trebaju 3 zice da pali i vozi. Ovo auto je sad bukvalno samo za otpad, a i tu se ne bi moglo mnogo iskoristiti, posto je sve na ovom golfu manje vise onesposobljeno.

To je sigurno tako , tesko da ista radi kako treba , kao sto mi stari rece maloprije valja 850€ haha..
I Porschefan je rekao sta je ovdje fora i to stoji ;)
 
Top