GOLF 5 19 TDI

GOLF 5 19 TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
fin golf,farovi mu extra leze,boja nije tolko teska za odrzavat samo ga je najteze posušit kad ga operws jer ostaju kao točkice il bjelo ako se neki dio ne posuši al to je neprimjetno:cool:
sretno u nastavku
 
A samo stavljam sto tvornicki dodje na nekim modelima.Sto se tice vani jos krom lajsne na vratima i to je to. A u nutra volan s tri kraka,rucicu mjenjaca s krom lajsnom i neki dvd.
 
vako...16'' ke su smjesne velicinom na 5ici znaci 17'' minimum ako hoces sta da se istice onda ispod 18'' ni slucajno....farovi mi se svidjaju (isti ko kod mene) :D kad si zatamnjivao cini mi se da nisi naprijed nimalo...30% nije velik postotak tako da si trebao i naprijed...i mani se kroma ovog po meni je to dzidzanski..moje misljenje...
 
a gledam da ove trampim za 17, sto se tice zatamljivanje s prijeda u hr zna policija zezati tako da sam odustao jer cesto sam u hr. Krom je umjereno jer to doje orginalno i u zivo izgleda odlicno. Farove mozda zamjenim za helline orginalne-jos se mislim heee
 
Evo stigao volan i rucica mjenjaca. Rucicu jos nisam stavio jer neki vele da treba promjeniti plastiku gdje se stavlja. Valjda nisu isti utori
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top