GOLF 5 19 TDI

GOLF 5 19 TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kokolo kole je napisao(la):
Evo stigao volan i rucica mjenjaca. Rucicu jos nisam stavio jer neki vele da treba promjeniti plastiku gdje se stavlja. Valjda nisu isti utori

kad si vec uzimao volan i rucicu menjaca, sto nisi uzeo od GTI ili R32, mnogo mocniji volan i rucica ;)
ja bas gledam po netu, da nabacim kad naleti sta povoljno :123:

gledaj kako je samo lijep.. jaooooo
img_2213.jpg

---
bc90_1_1_tp_684.jpg
 
Znam ja sta lje ljepo. Ovo mi je povoljno izaslo i u zamjenu mi uzeo moj stari volan. Jos sam dobio nove rucke unutarnje i biti ce jos nekih stvari povoljni. Npr bez sicevi kozni,hella farovi pa mozda i stavim:123:
 
Član
kokolo kole je napisao(la):
Evo stigao volan i rucica mjenjaca. Rucicu jos nisam stavio jer neki vele da treba promjeniti plastiku gdje se stavlja. Valjda nisu isti utori

fino fino koliko te kostalo i gdje si nabavljao volan i rucicu
pozz
 
Super Moderator
vidi stabilki... ja sta sam ih podero covjece :D
super golf nema sta... vidim imas i fine opreme, dvozonska klima vako nako :)
ja ne bi felge preko 17'' i malo spustit ako nije vec spusten.. to 18'' vec preopterecujes auto i to posebno na nasim cestama :D
mozda kakav cip ne bi bio los :D i jos nesto... ljepsi mi je bez lajsne na gepeku ;)
 
Super Moderator
auu 150 eura.. neka onda :D
pa jest puno ja bi mu kakve 16'' dobre kupio al ne GTI jer nisu nesto... i samo ga spustit i to je to... mislim to je ako ne zelis da ti se auto brzo pohaba.. ako hoces da bolje izgleda naravno 17'' al onda i auto trpi ;)
 
Član
Ako može Anais na Fabiji (i to sa 3 klipa) trpiti 17ke ne vidim razloga da petica ne može nije to tolika razlika u habanju između 16 i 17 ali u izgledu jeste ;)
 
Član
ja imam 17ke na petici,da ti kazem na normalnoj cesti je isti vrag,veci je uzitak vozit 17ke jer vise osjetis auto i cestu,bolji je osjecaj jednostavno vozit,no zamjerka je kad naletis na neravan put,pogotovo ostecen malo vecom brzinom drnda jebeno :p no ja puno puno pazim,tako da ne primjetim neku razliku,ali je prisutna :p
 
Vidio sam tvoje super su ti jos na onu boju;). Ma da je cesta dobra stavio bih i mozda 18 ali kad je rupa na cesti svako 1metar hee. mislio sam uzimati od gti felge obicne al svatko ih ima.
 
Član
ja bi neke druge,budi malo orginalniji.. MA i ja sam mislio neke opruge da nabacim,razmisljao eibach -3 ili serijske sportline -1,5 pa sam ipak odustao ,ne znam nisu nase ceste za toga,nabolje bi bilo mozda -1,5
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top