Golf 4 V6 Tuzla

Golf 4 V6 Tuzla

Član
eh vako,fala svima na lijepim rijecima.
r32 prednja je orginalna naravno,nista sa jacapi ne ide na auto osim krovne antene :cool:
obrve cu skinuti kad postavim zadnju r-line i poskidam sve oznake sa auta,dakle ono golf sto pise pozadi i onu moju zajebanciju 1.4x2 i 4motion.
felge prednje malkice vire ja mislim izvan blatobrana a zadnje su malo uvucene,veze nemam sto jer je isti et na sve 4,a mislio sam da je razlicit pa sam pogledo.
za nazad imam distancere h&r 20mm na svaku stranu,al nisam jos postavio mrsko mi :D
a sto se tice spustanja ide r32 ovjes za dvadesetak dana,to bi ga trebalo spustiti ja mislim nekih 2 cm,sto je meni taman,i ovako se jedva uvucem do garaze,a do godine ako auto ostane kod mene ide airride,hebes gewinde ko ce to odvrtati zavrtati a dobre gewinde za ovo auto su ko i airride.

cijena bbs nabavna je bila jako povoljna,na prodaju nisu a za dobre pare bi i bile,al volio bi kad nekog namirim sa autom ak budem prodavo da ga pocastim sa felgama nek kupi sebi gume.

motor je standardni v6,a srdjan je nesto caprko sa laptopom tako da ima par konja ali na domacem zitu,nije prskano zito,domace iz posavine :)
pike i got2b fala na slikama,nemam kabla hebes ga tam osto mi u beĆu
 
Član
branik ovakav potpuno isti mozete nabaviti za oko 150 eur na ebay,al origigi je origigi,svaka replika moze jako brzo da pukne,onda su se zalili da grillovi ne pašu,da na nekoj nosaci nisu dobro uradjeni i tak to,zato raja oprez
ja sam ipak odlucio cekati godinu i uzeti made in vw a ne china
 
Na! Evo i od mene je'na!;)

i553778_DSC4294.jpg
 
Top