GOLF 4 TDI

GOLF 4 TDI

ewo konacno nakon toliko tema o kupovini drugog automobila smirila se napetost u glavi....
kupio sam Golf 4 TDI 85 Kw 115 PS
12-i mjesec 2000 godine
3 kljuca
auto je iz uvoza
digitalna klima,kozni trokraki volan,4 x el. podizaci stakala,el. retrovizoti,lajsne u boji vozila,sportska sjedista,alu felge 16" servisna knjiga presao 186 000 km sto se i provjerilo preko racunara majstor je uspio ocitati valjda preko elektronike ...uglavnom laptop mu je tako izbacio kao sto pise i na inst. tabli....ako je to bas tako onda rijetkost u BiH :)
nisam stigao da ga fino slika ali uskoro cu objaviti jos slika


sve isto kao kdo starog osim godiste i 15 PS manje





jucer registrovan i uradjen mali servis...vec je cijena presla 10000 KM
tako da necu brzo nista sredjivati
za pocetak u planu sam uraditi rucke od vrata i neke detalje na instrument tabli folijom
svima poznato kakva je ta plastika kod golf 4 ...izgulilo se
sad me zanima dobar majstor u kalesiji ili tuzli za folije i broj mobitela ?????

drugo sto bi radio su folije na zadnjim bocnim i zadnjoj sofersajbi ...
ne bih lumar folije jer mi je to skupo ...
gledao sam u merkatoru u tz imaju neke jeftine folije 10-40 KM pa me zanima kakve su to folije,da li pucaju blijede na suncu i slicno?
ne bih ni neku najjeftiniju uzeo ali se ne razumijem u to...
jaran to lijepi kaze vidi malo po forumu koja ti odgovara pa cu ti polijepiti....
ajd neke savjete za neku solidnu foliju!???

takodjer zelim ukloniti onu veliku antenu na autu ali kada je odvrnem ostane onaj veliki crni nosac...kako se to skida i sta ce ostati ispod toga kad skine??
da li mogu zavrnuti obicnu iz binga
npr ovako nesto


to je to za pocetak a kasnije cu nastaviti jos ulagati :)
 
fin golf dobra oprema imas dvije greske u startu ove folije po pijacama su jako lose i po meraktoru i slicno to je sve smece koje izbjeli samo bacas pare bezveze imas puno jefiniji radnji koje daju garanciju kao lumar a iste su ili slicne kvalitete br 2 ova antena je isto selo sa pijace ako vec trazis ovako nesto stavi orginalnu shark antenu koja dodje na modelima sa navigacimom jer ovo ti je dzidzanje bezveze sretno sa autom cuvaj ga i da se navozas pozz
 
Član
dadao_style je napisao(la):
fin golf dobra oprema imas dvije greske u startu ove folije po pijacama su jako lose i po meraktoru i slicno to je sve smece koje izbjeli samo bacas pare bezveze imas puno jefiniji radnji koje daju garanciju kao lumar a iste su ili slicne kvalitete br 2 ova antena je isto selo sa pijace ako vec trazis ovako nesto stavi orginalnu shark antenu koja dodje na modelima sa navigacimom jer ovo ti je dzidzanje bezveze sretno sa autom cuvaj ga i da se navozas pozz

POTPIS DEBELI !! :cool:
 
Član
cekaj malo, koji je sad tvoj, it tablice ili hr, jer ti je na prve dvije slike talijan, a na trecoj dubrovacke tablice :icon_question:
 
golf2 je napisao(la):
super cvrka..koliko je izasla ako nije tajna..daj jos slika, i iznutra :cool:

9500 cijenio a jedva spustio na 9400 KM i registracija 580 KM i mali servis + neke sitnice izaslo skoro 10500 KM...


dadao_style je napisao(la):
fin golf dobra oprema imas dvije greske u startu ove folije po pijacama su jako lose i po meraktoru i slicno to je sve smece koje izbjeli samo bacas pare bezveze imas puno jefiniji radnji koje daju garanciju kao lumar a iste su ili slicne kvalitete br 2 ova antena je isto selo sa pijace ako vec trazis ovako nesto stavi orginalnu shark antenu koja dodje na modelima sa navigacimom jer ovo ti je dzidzanje bezveze sretno sa autom cuvaj ga i da se navozas pozz

hvala
moze li slika te antene da vidim kako izgleda?
cijena i gdje se moze kupiti???


dado307 je napisao(la):
cekaj malo, koji je sad tvoj, it tablice ili hr, jer ti je na prve dvije slike talijan, a na trecoj dubrovacke tablice :icon_question:

na prvoj je moj italijan jer je uvezen iz italije....sad su bih table jer sam ga tek jucer registrovao :)
dubrovacke table su od starog jer on dole boravi :)
auta su kao blizanci,nema razlike u izgledu....

postavit cu nove slike sa bh tablama i unutrasnjost :)
 
ovo ti je izgledm OEM antene dakle imaju je modeli sa navigacijom





što se tiče folija ako već hoces tamnit uradi 30 40 50 % znaci nesto kulturno npr imas u posušju lik uradi golfa 4 cjelo auto za 200 d0 250 km isto ima garancija a extra kvalitet
 
dadao_style je napisao(la):
ovo ti je izgledm OEM antene dakle imaju je modeli sa navigacijom





što se tiče folija ako već hoces tamnit uradi 30 40 50 % znaci nesto kulturno npr imas u posušju lik uradi golfa 4 cjelo auto za 200 d0 250 km isto ima garancija a extra kvalitet

hvala puno
a znas li gdje se moze nabaviti ova antena??
za folije sam u dilemi jer ne bih mogao sad toliko izdvojiti za folije a ne ceka mi se dugo...kontam nesto malo losije od toga i jeftinije uraditi ali ne bas neko smece...
pa mozda nekad za godinu dvije zamijenim za bolje folije...
ima li neko drugi prijedlog za folije????
 
Član
nezz sto pitas, ti ces ionako uraditi te pijacarske. isto kao sto si i za auto pitao, pa sta god ti je neko napisao ti si imao nesto na to da prigovoris...

kako god, nek ti je sretno sa autom i sto manje kvarova ;)
 
Super Moderator
Ma nema od tih folija nista druze vec su ti ljudi objasnili em je to smece em ruzno izgleda... sacekaj mjesec dva kad skupis 200-250 KM pa uradi kako treba
a antenicu samo nadji onu kratku metalnu u crnoj boji ili sivoj lijepo to izgleda
nek je sa srecom ;)
 
Član
Iskreno ,puno placena..Moglo se dolje jos dosta spustiti..
Al cetvorka je stvarno super,prelijepa je..
Nek je sa srecom ;)
 
Član
po zakonu smijes samo zadnja bosna stakla stavljati folije a na zadnju sajbu i prednja stakla ne smiju folije biti zakonski pogotovo ako predjes granicu u HR i druggdje te mogu iskljuciti iz saobracaja jer auto nema atest na folije. Kod nas ti ne mogu izdati atest jer ga nemaju a u zakonu fino pise da se ne miju ljijepiti nikakve folije osim na zadnja bocna stakla i to je to, ako ista drugo uradis a policajajc te zaustavi i bude nadrkan ili ima pik na tebe onda ces morat ih pred njim skidati da bi nastavio ucestvovati u saobracaju i jos ce ti kaznu napisati ili ce te samo iskljuciti iz saobracaja sto je kod nas u Bihacu bilo na tone :lol: pa su pred policijom ih cupali :lol: sad svi pileri koji su imali folije nesto svi ih poskidali a ne znam sto :lol: Prelistaj zakon pa ces vidjeti u zakonu sta ti pise za zatamnjivanje stakala.
 
Član
Dobra cetvorka ako ces vec stavljat folija onda stavi da je kvalitetna jer ces inace samo bacat pare. Sretno :cool::cool:
 
Top