GOLF 4 TDI

GOLF 4 TDI

Član
dobar golf,al trebo si to na 9000 spustiti,puno te je na kraju izasao,i ako budes radio folije samo radi zadnja bocna stakla,da nebi djaba davao pare kasnije kad pocnes placati kazne moraces ih odlijepiti,sretno :cool:
 
Administrator
Nek je sa srecom sa autom i da te sluzi bez problema...


Evo ti za folije
http://www.bhtuning.com/sve-vrste-folija-matt-gloss-3m-carbon-folije-t-71254.html#pid1093498

30 KM po kvadratu.
 
Član
o kakvim jebenim folijama raspravljate,evo kod mene u naselju cuci patrola svaki dan i samo vrebaju, odma 40KM i vanredni tehnicki...
 
akka je napisao(la):
Iskreno ,puno placena..Moglo se dolje jos dosta spustiti..
Al cetvorka je stvarno super,prelijepa je..
Nek je sa srecom ;)

nije druze puno vjeruj mi skoro cijelu bosnu sam obisao i vidio da je na slikama jedno auto a uzivo drugo auto...znate svi da sam postavljao temu i mislio ovakvog golfa kuptii za 7500 KM ali sve je to smece...ovo za sad dobro sluzi :)
hvala :D

tictac je napisao(la):
dobar golf,al trebo si to na 9000 spustiti,puno te je na kraju izasao,i ako budes radio folije samo radi zadnja bocna stakla,da nebi djaba davao pare kasnije kad pocnes placati kazne moraces ih odlijepiti,sretno :cool:

pokusao sam ali ne ide druze...
jedva 100 KM spustio...gotovo je to je proslo i razmisljam o drugim stvarima :D


pioneer_09 je napisao(la):
Nek je sa srecom sa autom i da te sluzi bez problema...


Evo ti za folije
http://www.bhtuning.com/sve-vrste-folija-matt-gloss-3m-carbon-folije-t-71254.html#pid1093498

30 KM po kvadratu.

hvala :D

sutra postavljam slike sa nasim tablama i unutrasnjost :D
 
20sdmyh.jpg



ewo rucke koje treba srediti
4ral1f.jpg

2u7q1hu.jpg


oh44fo.jpg

2nu7ybb.jpg
 
zaboravio sam reci ovih dana farbam kociona klijesta (celjusti)
omisljao sam se izmedju crvene i plave boje ali odlucio sam da to bude crveno....
cim zavrsim postavit cu slike :D
 
raymo je napisao(la):
Nabaci mu ksenone;) i imas onih pozicija u boji:cool: nek si se ponovijo i bilo je vrijeme

narucio sam xenone i ostale sijalice obicne halogene ali u bijeloj boji...a za poziciju smd diode sa ebay...doci ce za par dana i stavicu slike.....
 
Top