Golf 4 TDI chiptuning savjeti?

Golf 4 TDI chiptuning savjeti?

Ja 5-6 puta radio u Chip-Tronics i zadovoljan.
Momak je zastupnik za austrijsku firmu koja radi mape a on samo ubacuje mapu u ecu
 
Član
jest da si daleko ali imas u Brckom Chip-Tronics, u Tuzli Hitech koji to rade po 100€ a ja ne bi iso kod ovih sto rade ispod 100€ jer rade sa kineskim programima i kablovima
Bitno je kakva je mapa a cim ce je ucitati manje je bitno dal kineski il svicarski kabal i onako je 95% danasnje robe iz Kine :)
 
Član
Bitno je kakva je mapa a cim ce je ucitati manje je bitno dal kineski il svicarski kabal i onako je 95% danasnje robe iz Kine :)

Ja sam poceo raditi za raju besplatno tj. samo koliko ja placam mapu toliko i naplatim i popijemo kafu i gas :D
Mape su sigurno dobre i provjerene, meni oprema sluzi da mogu raditi dpf i egr, chipovanje je onakk usput...sta se da iscitati edituje se i upise, do sad bez problema..ako nece da se iscita, nikome nista :D
 
Kakve veze mape imaju sa programom,pro tuneri rade sa winolsom,bar ovaj sto ja saradjujem s njim.Te mape nisu nizasta,jedino dohakat motoru.Za opremu se vec slazem,iako ima ok klonova koji rade sve.Ja trenutno radim sa mpps (hobi),mada cu morati nabaviti neke ozbiljnije opreme.Skoro smo radili stila 115 na nekih 190 ks,naravno uz veci turbo,ic i custom remap.Uskoro ce ici Alfa GTV sa ubacenim 1.9 115 na nekih 250ks,to ce biti ozbiljan projekat.
 
Član
A Simanić? Koliko sam shvatio, imaju negdje da se mjeri na valjcima u Sarajevu, i imaš crno na bijelo šta si dobio, ovako ništa ne znaš.
 
Top