Golf 4 TDI chiptuning savjeti?

Golf 4 TDI chiptuning savjeti?

Član
Pozdrav svima. Razmisljam da uradim chip tuning za Golf 4 1.9 TDI PD motor 101 ks. Vidim da je akcija sada u SM Chiptuningu pa kontam da otidem da uradimo posao steta da propustimo popust 50 % :D Vasi savjeti dali da uradim to ili ne ? ;)
 
Član
Ja sam iz Sirokog pa bih otisao u Sarajevo i da to vrijedi za Sarajevo i da kontaktirao sam ih i kazu da vrijedi i sada popust znaci 250 km. Ne fali ks ide fino al eto neka se nade jos ks da ima :D
 
Član
Cekaj za Toyotu pise 700e sa popustom 600e nije to 50% :D
Taj popust se odnosi na reklamaciju njihove firme tj.da nosis naljepnicu na autu pune 3 godine..a ako je u Sarajevu popust onda bi tebe izaslo 350km,dok za mk4 sa popustom bi bilo 125 eura sto je veoma dobro za ovaj chip..Tacno je sto greendevil kaze moze se uraditi chip za to auto jeftinije all ova opcija sa popustom je idealna.
 
Član
Kontam bolje da platim i malo vise ako ce kvalitetno da se uradi i da bude sigurno a SM je koliko znam prvi sto se tice toga tako da je sada ovo sto se tice akcije pun pogodak za mene :D
 
jest da si daleko ali imas u Brckom Chip-Tronics, u Tuzli Hitech koji to rade po 100€ a ja ne bi iso kod ovih sto rade ispod 100€ jer rade sa kineskim programima i kablovima
 
Član
jest da si daleko ali imas u Brckom Chip-Tronics, u Tuzli Hitech koji to rade po 100€ a ja ne bi iso kod ovih sto rade ispod 100€ jer rade sa kineskim programima i kablovima
Ma to mi je predaleko da idem tamo haha a sigurno necu da uzemem jeftinije od toga bolje mi je malo skuplje platiti da sam siguran da je uradeno da valja nego se misliti. Imas li ti iskustva sa ovome kada ga chipujem trebam li pripaziti na nesto i to?
 
Top