golf 4 TDI 4 Motion

golf 4 TDI 4 Motion

Član
Pa daj bar slike.....da znamo na cemu smo :D:D:D
naravno bolje da ih montiras na proljece,nedaj zimi da ih dira :cool:
 
M A R E X je napisao(la):
Pa daj bar slike.....da znamo na cemu smo :D:D:D
naravno bolje da ih montiras na proljece,nedaj zimi da ih dira :cool:

imas ih na pocetku teme, pa vidi slike iste su kao te...jos nisu kod mene jer ih je baba u subotu donijela iz njemacke, a ja sam na faxu u bl, a ona se vratila nazad tako da nema nista do decembra dok ona ne dodje opet, jer nemam kljuca vise od njene kuce oduzet je:D:D:D
 
Član
super golf samo nemoj mu stavljati vecu felgu od 17 jer momak ovaj sto ti kaze ima 200 i vise konja njemu 19 felga nije nista a tebi znaci dosta:cool:
 
semko666 je napisao(la):
super golf samo nemoj mu stavljati vecu felgu od 17 jer momak ovaj sto ti kaze ima 200 i vise konja njemu 19 felga nije nista a tebi znaci dosta:cool:

ma 17 maksimalno jos samo da ga spustim i stopke, farovi i zmigavci sto se tice spolja,a onda prelazim na unutrasnjost koja ce da bude jedan od najboljih dijelova na autu, ali to tek na prljece sad imam obaveza oko faxa, ai zima je:D
 
Odlicno ti ide samo tako nastavi i kod mene je bijeli samo sam ja na pocetku nisam jos nista radio, ali pocinjem lagano.... Pozdrav, samo naprijed
 
Član
pozzz golf je extra malo reci,,,a neznam vidim da dosta ljudi govori za rubove na felnama meni su extra takve felne jos na bijeloj boji ja tu nebi nista mjenjao,,a bilo bi lijepo da spustis ali jbg kad ti kazes da ti brat vozi to je malo prob niko nepazi ko ti sigurno hehe.... puno srece
 
Giga-4MOTION je napisao(la):
Odlicno ti ide samo tako nastavi i kod mene je bijeli samo sam ja na pocetku nisam jos nista radio, ali pocinjem lagano.... Pozdrav, samo naprijed

hvala, ma i ja sam na pocetku na proljece se nastavljaju radovi, novi farovi, stopke, zmigavci i najvjerovatnije spustanje, jer se brat malo opametio:D presvlacenje u kozu i jos dosta toga...al bice slike pa ce se vidjeti

nesobrzi je napisao(la):
pozzz golf je extra malo reci,,,a neznam vidim da dosta ljudi govori za rubove na felnama meni su extra takve felne jos na bijeloj boji ja tu nebi nista mjenjao,,a bilo bi lijepo da spustis ali jbg kad ti kazes da ti brat vozi to je malo prob niko nepazi ko ti sigurno hehe.... puno srece

hvala. da se ne ponavljam stalno,napisao sam gore sve... bice i spustanje:D

ArminM je napisao(la):
extra golf,ta izvedba nije za svakoga,cuvaj ga,puno srece i puno predjenih kilometara;)

hvala, a zbog cega nije za svakoga:D:icon_biggrin:
 
Top