Golf 4 moj

Golf 4 moj

Edy

Član
duurma je napisao(la):
stavi crnu masku bez znaka da se bolje uklopi sa crnim krovom
to sam planirao jer sam uradio u photosopu da vidim kako bi bilo i svidjelo mi se pravo evo slika


BMW-GTI je napisao(la):
Golf je super, lepe mu felne...ali ono sto me najvise privuklo, naziv teme: Golf 4 moj :lol:

hahahaha mislis ono nesto napokon moje :lol:
 

Edy

Član
ev novo nesto ofarbao jutros prednju masku u crno sljedece abd iza nove farovi sto doalze i mozda R32 karambolka ako se mogne et toliko od mene za sad pozz...
 

Edy

Član
evo ga na 19" danas malo stavio ali neplaniram dalje jer 17" su vrh nimalo nije preporucljivo za nasih trenutno puteva to je bio ko da sa tenkom idem!!!
 

Edy

Član
olensoner je napisao(la):
Odlicno mu stoje te 19-ke, steta sto ih neces zadrzati...
brate nase puteve kod nas je puno i 17 jr ja fakat sa uatom lutam svugdje po planinama do neznam gdje cim budu uslovi kako treba abd se nadamo 20" ako bude se moglo stavljamo ;)

Ako ima kupaca imaju ovakve felge i 19" i 18" znaci 1200 KM i 1000 KM 19" dvije extra stanje gume dvije lose,a ove druge sve 4 su extra stanje sava intensa gume....
 
Član
e dobar golfers ....ostavi ga na 17kama.....svida mi se krov posebno,,,poz,,hehe stvarno tvoj
 

Edy

Član
ev danas izlete mi jeftino farovi sa maglenkama onim i stop svjetla pa uzmem znaci obrve nemislim vracati vise jedino da pitam mogu li naci na otpadu npr. ovaj prekidac za maglenke ono gdje se pale svijetla sa dva ona stepena jer sada mi je samo da palim zadnje dali to mogu ikako rijesiti savjet ako moze jedan oko toga!! ev slike stpo svjetala zadnji i prodajem stara ova stop svjetla svoja kao sa predhodnih slika za 120 KM ako neko hoce pozz svima!
 
Član
Edy je napisao(la):
evo ga na 19" danas malo stavio ali neplaniram dalje jer 17" su vrh nimalo nije preporucljivo za nasih trenutno puteva to je bio ko da sa tenkom idem!!!

pozz prevelike su mu 19 koji je profil tih 19 mislim da neodgovara za golfa 4,ali dobro stoje sve u svemu lijep golf puno srece
 

Edy

Član
nesobrzi je napisao(la):
Edy je napisao(la):
evo ga na 19" danas malo stavio ali neplaniram dalje jer 17" su vrh nimalo nije preporucljivo za nasih trenutno puteva to je bio ko da sa tenkom idem!!!

pozz prevelike su mu 19 koji je profil tih 19 mislim da neodgovara za golfa 4,ali dobro stoje sve u svemu lijep golf puno srece
joj neznam fakat profil bgm al vozio sam dan jedan nisat nepara samo neznam akd vise osoba sjedne sta bi bilo sigurno problema nezz al nisam kupio ovo na 17" ostaje ipak jer sam najzadovoljni na tome....
 
Član
znas kako ces isprobat :D ako imas vikendicu fino se uputi gore, ili po gradu malo gdje je ruznija cesta, pa se koji put popenji i sidji sa trotoara i znat ces sta da radis :D
 
Top