Golf 4 GTI

Golf 4 GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ni ta cetvorka gti stock ne izgleda nesto posebno...ali malo carolije i dobijes ovo sto sam stavio maloprije;)
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Ni ta cetvorka gti stock ne izgleda nesto posebno...ali malo carolije i dobijes ovo sto sam stavio maloprije;)

nije brate ona stock.... ima felgice 17-ke zadnji branik dva auspuha neka stopke angel eyes NAvigaciju DVD pragove samo fali joj prednji branik :)
 
Član
Pretpostavio sam da je ovaj ..ja bih bez razmisljanja mjenjao iskrenoo ,samo sto bih vidio u kakvom je stanju pregledati ga ..prelijepa cetvorka :cool:
 
Član
akka je napisao(la):
Pretpostavio sam da je ovaj ..ja bih bez razmisljanja mjenjao iskrenoo ,samo sto bih vidio u kakvom je stanju pregledati ga ..prelijepa cetvorka :cool:

pa tako ce i biti brate samo lagano auto u nipex i to je to on nek godni focusa gdje oce ! :)
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Ni ta cetvorka gti stock ne izgleda nesto posebno...ali malo carolije i dobijes ovo sto sam stavio maloprije;)

za čaroliju sa slike ,treba dosta para,jer je na slici ipak jubi četvorka,koja ima dosta drugačiji djelova i jači motor...i naravno tu je cijena 16-17 000 km,,,ali je po meni jedina ''prava'' četvorka gti
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Po meni visak:stoplampe,auspuh i ovae obrvice na farovima...auto inace ne izgleda lose...

Po meni je samo auspuh visak :) a obrvice cu skinuti pa cu na haubi uraditi bad look a stop lampe so po meni super :)
 
Član
sve rejseri i strucnjaci, samo ti to uzmi ako imas dobru kombinaciju, extra auto;) i ide extra, a uvijek moze i jos bolje al neces imati potrebe vjeruj;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top