Golf 4 GTI

Golf 4 GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
<object style="height: 390px; width: 640px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/RLN4Ea2QJ4g?version=3&feature=player_detailpage"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowScriptAccess" value="always"><embed src="http://www.youtube.com/v/RLN4Ea2QJ4g?version=3&feature=player_detailpage" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="360"></object>

Tko je rekao da Clarksonu valja?

Eto vam mk4 gti:D
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Ja cu ti reci samo da su neudobni kao i svaki VW, vidjet ces i sam koliko je to naspram Focusa :D

Eno ti na piku Fiesta ST za 9 milja, ostani na autu ;)

Opet zavisi kakva je izvedba sjedišta. Malo ih je udobnih. A fiesta sigurno ide bolje nego taj Golf 4... 2005 godište, dobra optika, i unikatnije je od Golfa 4 GTI.
 
Član
raymo: Pa kupljena je ta 530 ..... to je ustvari gledo moj tecic i kupio ju je .... Zvjer je ....a sto se tice focusa i prodaje jbg druze tesko je odustati od nekog auta u koje si ulozio puno truda i novca ... al eto jbg sto se mora mora ja sam zagrijan oko tog gti ... samo ako bude sve ispravan uzimam samo da ne naletim na kakvog krsa :)

ZELA GTI je napisao(la):
<object style="height: 390px; width: 640px"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/RLN4Ea2QJ4g?version=3&feature=player_detailpage"><param name="allowFullScreen" value="true"><param name="allowScriptAccess" value="always"><embed src="http://www.youtube.com/v/RLN4Ea2QJ4g?version=3&feature=player_detailpage" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="360"></object>

Tko je rekao da Clarksonu valja?

Eto vam mk4 gti:D


:icon_eek: Oj ali ostaje zasto je to tako :S ne kontam jer jbg ima 150 PS a tako spor mozda je pretezak ili sta vec :S
 
Član
zato sto je tezak k'o zemlja. Ja sam spomenuo za Clarksona jer se spominje u prvoj sezoni TG-a i Clarkson govori da je odlican auto, ali da nije "piece of madness" kao sto je Ford Focus ili ostali, nego da se GTI ponasa "u skladu sa godinama". ;)

@Zela, izvini bgt, ja zaboravio da je ovdje najbitnije drag vrijeme, sve rejseri :D
 
Član
ahhh.... jbg samo da mi je uzeti gti on odma ide na pik da uzmeme sebi nesto bolje jer jbg lakse je sve kombinacije i zamjene raditi kad imas VW da se ne lazemo :D jer narod vjeruje VW jest da je nikad nisam bio ljubitelj toga
 
Član
sub3r je napisao(la):
zato sto je tezak k'o zemlja. Ja sam spomenuo za Clarksona jer se spominje u prvoj sezoni TG-a i Clarkson govori da je odlican auto, ali da nije "piece of madness" kao sto je Ford Focus ili ostali, nego da se GTI ponasa "u skladu sa godinama". ;)

@Zela, izvini bgt, ja zaboravio da je ovdje najbitnije drag vrijeme, sve rejseri :D

Uvijek se popale na ovaj clip:D Ali ima jedna caka:icon_biggrin:

Da, to je rekao ali nije to mislio u pozitivnom smislu. Nikako. Rejseri? Ne moraš biti rejser da budeš razočaran autom kojeg razvaljuje 25 godina stariji gti. Ok, brzina nije toliko bitna, bitan je osjećaj, upravljivost...Tek tu mk4 gti ne nudi ništa:D
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
zato sto je tezak k'o zemlja. Ja sam spomenuo za Clarksona jer se spominje u prvoj sezoni TG-a i Clarkson govori da je odlican auto, ali da nije "piece of madness" kao sto je Ford Focus ili ostali, nego da se GTI ponasa "u skladu sa godinama". ;)

@Zela, izvini bgt, ja zaboravio da je ovdje najbitnije drag vrijeme, sve rejseri :D

Uvijek se popale na ovaj clip:D Ali ima jedna caka:icon_biggrin:

Da, to je rekao ali nije to mislio u pozitivnom smislu. Nikako. Rejseri? Ne moraš biti rejser da budeš razočaran autom kojeg razvaljuje 25 godina stariji gti. Ok, brzina nije toliko bitna, bitan je osjećaj, upravljivost...Tek tu mk4 gti ne nudi ništa:D

hehe brate iskreno meni netreba auto sa Rejsa :) ja da sam to htjeo kupio bih Golfa tricu VR6 :D i to je to ali brate ovako fin golfac malo felgice nabaciti branik prednji i to je to :) malo ga cipovati i ako se nadje kakav frajer malo ga stisnut i to je to
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
zato sto je tezak k'o zemlja. Ja sam spomenuo za Clarksona jer se spominje u prvoj sezoni TG-a i Clarkson govori da je odlican auto, ali da nije "piece of madness" kao sto je Ford Focus ili ostali, nego da se GTI ponasa "u skladu sa godinama". ;)

@Zela, izvini bgt, ja zaboravio da je ovdje najbitnije drag vrijeme, sve rejseri :D

Uvijek se popale na ovaj clip:D Ali ima jedna caka:icon_biggrin:

Da, to je rekao ali nije to mislio u pozitivnom smislu. Nikako. Rejseri? Ne moraš biti rejser da budeš razočaran autom kojeg razvaljuje 25 godina stariji gti. Ok, brzina nije toliko bitna, bitan je osjećaj, upravljivost...Tek tu mk4 gti ne nudi ništa:D

Slazem se u potpunosti, mk4 se nikad nece moci porediti sa mk1 GTI. Sto se mene tice, ja mk4 nikad ne bih kupio, osim mozda R32.
Ovaj GTI star 25 godina ce razvaliti mnoge, ne samo mk4 kao sto vidjosmo :cool:
Ali... uvijek ima ovo "ali" :D , nije ni rekao da GTI mk4 ne valja, da je los auto, pogledaj ponovo pa ces skontati na sta mislim ;)

MuMa je napisao(la):
hehe brate iskreno meni netreba auto sa Rejsa :) ja da sam to htjeo kupio bih Golfa tricu VR6 :D i to je to ali brate ovako fin golfac malo felgice nabaciti branik prednji i to je to :) malo ga cipovati i ako se nadje kakav frajer malo ga stisnut i to je to
*ebo vr6... ja cu prvi to priznati, klinac od motora, vise navikan nego sto valja, pogotovo 2.8 ;)

ZELA GTI je napisao(la):
Za tebe je golf 4;) Tdi:D

:cool:
 
Član
:lol::lol::lol:

Na ovom clipu nije uopće golf mk4 gti. U Engleskoj se gti prodavao sam 2.0 atmosferskim motorom:D
 
Član
hehehe ZelaGTI Malo je falilo da otkazem dogovor !!!! pao mi je kamen sa srca jer znam vozao sam 1.8 gti-a iso brate ko lud :)
 
GTI rules;)
oj1e93.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top