Golf 3 Gti....

Golf 3 Gti....

Član
evo dosla nova kolica u Banja Lukuuu svi zadovoljni....
u garazu je stigla golf trica gti 2.0 8v...inace prijasnji vlasnik ovog auta je bio Armin iz Sarajeva...
sto se tice auta u kompletu ja sam zadovoljan,jest da je ibiza za 3-cu izmislila svijet sto se tice brzine ali dobro ja sam zadovoljan i sa 115ks pristojno ide....
uz auto je dosla i KAMARA djelova fabricki sicevi alu feluge F&I sa zimskim gumama,fabricke stopke.....
evo par slika sa puta i kad sam stigao,ostalo uskoro....





























bilo je nekih sitnih promjena za pocetak poskidane sve naljepnice i skinut pomocni obrtomjer sa instrument table...bice tu jos dosta promjena probacu sa fabrickim branicima i da je jos spustim da vidim kako ce to da izgleda al otom potom ....Uglavnom bicete obavjesteni..
i da mala sitnica auspuh sa golfa je na prodaju pa ako je neko zainteresovan moze mi se javiti.......
 
Član
Kome ode Cupra?
p.s. trebo si mi bratu sjedišta prodati iz ibize...
Dobar VW-auuuuu VW-aauuuuuu...... :D
 
Član
TaBa je napisao(la):
Kome ode Cupra?
p.s. trebo si mi bratu sjedišta prodati iz ibize...

Otisla je u prave ruke...momak iz sarajeva....
rekao sam hiljadu puta da nebih prodao sjedista ni za 2000evra.....
 
BHT Ovisnik
dobar golf,i felge i sve super,samo da je prednji branik malo zaobljeniji,da nisu toliko ostre linije,al sve u svemu dobar;) nek je sa srecom:cool:
 
Član
svaka cast stvarno tip-top trica..gledao sam je i na piku stvarno je lijepa pa i sa ovim branikom :cool:
 
Član
čutuna se bogami usrecio ibizom,to je sigurno

nije meni jasno sto sa 200-ak konja ode na 100-ak
al vjerovatno znas sta radis

neka je sa srecom s novim autom:cool::cool::cool::cool:
meni trica odlicno izgleda, bas ima mocan look
 
Član
Viđao sam je po Sarajevu , dobra je ali mislim da ce joj bolje biti ovako kako si ti zamislio sa orginalnim karambolkama ;)
 
Član
Nek je sa srećom, vidim da već uveliko radiš na tome da još uljepšaš tricu, praktično radiš što bih i ja :D
 
Legend
neka bude sa srecom i da dobro sluzi ;)
jako fino ukombiniran race look , naljepnice si vec skinuo sto je odlicno , da jos odradis rubove na felgama , tek bi vise sirina dosla do izrazaja i jos samo da predlozim original gti pragove ....

sve u svemu bas fin , sretno jos jednom druze ;)
 
Član
Radim na tome da stavim fabricki prednji branik i prag a onda jos u pod :D
naljepnice sam poskidao prvi dan...
sutra nove slike :D ;)
 
Član
Jos jednommm hvala svima puno na pozitivnim komentarima...
ima tu vec nekih sitnih novina...npr skinuooo sam folije jes su bile izblijedile em neke su mutne bile i auto sad dosta ljepse izgleda...
skinuo sam okvir od tablice i stavio dvoslojnu traku....takodje ljepse izgleda...
al eto to su za sad samo sitne promjene,al uskoro krecemo u velike promjene ;);)
 
Top