Golf 3 GT TDI

Golf 3 GT TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
šteta bi bilo kemijat sa motorom kad se iz ovoga može izvuć solidna snaga bolje da stoji tvornički kako jest pozz sretno dalje
 
Član
GOLFVR6 je napisao(la):
Jos da nisi kopirao post sa VWCC-a bilo bi dobro, malo ljudi ovde pozna Drake-a:icon_smile:
Molim,o cem pricas..:icon_question: :)
Sve sam ispravio..al mi to pobjeglo
 
nenormalno mi se svidja,sve po p.s.-u. ovog golfa sam vec pratio na vw cro club,al evo prilika (posto nisam jos registrovan kod vas) da ti kazem da je odlican;)
moj je bio iste boje pa sam promjenio u crno-bijelu,al moram priznati da mi zelena pomalo nedostaje:icon_sad:
uzivaj care i sretno u pimpanju;)
 
Član
abdulmalik je napisao(la):
moj je bio iste boje pa sam promjenio u crno-bijelu,al moram priznati da mi zelena pomalo nedostaje:icon_sad:
uzivaj care i sretno u pimpanju;)
Hvala svima..
Eeee vidis i ja kad sam ga lakirao prije par mj.sam imao problema oko izbora boje.Tolko sam htjeo neku totalno drugu al sam se bojao da ce mi mas OVA faliti.. i zato sam se odlucio za samo 2 nijanse tamniju sa puno zelenih i plavih perli.Znaci dobro sam odlucio..:icon_smile:
 
LazoZg je napisao(la):
abdulmalik je napisao(la):
moj je bio iste boje pa sam promjenio u crno-bijelu,al moram priznati da mi zelena pomalo nedostaje:icon_sad:
uzivaj care i sretno u pimpanju;)
Hvala svima..
Eeee vidis i ja kad sam ga lakirao prije par mj.sam imao problema oko izbora boje.Tolko sam htjeo neku totalno drugu al sam se bojao da ce mi mas OVA faliti.. i zato sam se odlucio za samo 2 nijanse tamniju sa puno zelenih i plavih perli.Znaci dobro sam odlucio..:icon_smile:
;)nisi promasio,jer je boja odlicna.ja nisam pozalio sato sam promjenio,al et malo mi nedostaje.slazem se da je VELIKI problem oko izbora boje kada lakiras auto:lol:
 
reci mi drug zasto nisi na prednjem braniku zatvorio donje otvore,sa strane na dnu?
ja sam to uradio,imam isti motor kao ti,i sad kao da primjetim da malo slabije ide.jel zbog ic-a?
kako bi mogao to rjesiti,ili sam umislio sebi da ide slabije-vise nisam ni siguran:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top