golf 3 1.6 beznn

golf 3 1.6 beznn

Član
jeste drug farovi su od golfa 4
a drugmozda cu i uraditi ovo sto si predlozio nebi bilo lose poz;)[/i]
 
Član
drug ..kako si ugradio te farove..ja sam gledo ..al tesko ..treba svasta nest upasovat..
 
Član
evo legli su novi farovi i zmigavci su prebaceni u farove sutra se jos zatvaraju zmigavci sto su bile u braniku
 
Član
fina trica lijepo izgleda,ovi farovi su extra,oni retrovizori mi se nikako ne svidjaju,ali sta je tu je,,,svejedno dobro auto;););)
 
Lijep golf i vidim po planu da ce bit dobar ;) jedina zamjerka retrovizori, trenutno ne izgleda lijepo ne znam kako bi bilo u boji auta.
Moja preporuka vrati tvornicke, a tvoj je auto pa ti ipak radi po svojoj volji:cool:
 
Član
pohvala za golf, stvarno je lep, svidjaju mi se stopovi, retrovizori, i volan. Radio bi mogao neki drugi (lepseg izgleda) da bi se uklopio u enterijer i neke malo lepse felne mada ukusi su razliciti...

PS. imas iste farove kao i ja mada mi se cini da su malo smoked varijanta u odnosu na moje
 
Član
evo danas je zavarena plastika gdje su bili zmigavci suta se kituje pa se farba i retrovizore sam vec narucijo i xenon stavljam za koji dan evo koja slika prije kitovanja i farbanja .
 
Top