golf 3 1.6 beznn

golf 3 1.6 beznn

Član
hvala na komplimetu drug rore su vec namjestene kako trebaju mislio sam farbati ovu mrezicu u crna i hocu ovaj koji dan zatvarati dolegdje u zmigavci znaci zmigavci idu u farove i retrovizori se farbaju u crno
 
Član
Drug,ono plavo st osi stavio mi se nikako nesvidja,a pogotovo ne ono sto retrovizori svijetle,znaci pozadi stavljaj crnu mrezicu,zatvori te zmigavce i stavi dodatak na prednji branik to jeste lip od GTI-a ili VR6,retrovizore ili skodaj ili komplet u crno bez da ostavis na njemu zmigavac i li ono plavo.....I feluge mi nisu nesto,probaj naci nesto vece.....;)
Poz
 
Član
M A R E X je napisao(la):
Drug,ono plavo st osi stavio mi se nikako nesvidja,a pogotovo ne ono sto retrovizori svijetle,znaci pozadi stavljaj crnu mrezicu,zatvori te zmigavce i stavi dodatak na prednji branik to jeste lip od GTI-a ili VR6,retrovizore ili skodaj ili komplet u crno bez da ostavis na njemu zmigavac i li ono plavo.....I feluge mi nisu nesto,probaj naci nesto vece.....;)
Poz

MAREX kako vidis felge :icon_question:
 
Član
drug mjenjat cu ove led diode idu bijele sada sace se auto raditi a u dilemi sam bil zatvaro gepek skroz a tablice staviti dole
 
Član
admany je napisao(la):
drug mjenjat cu ove led diode idu bijele sada sace se auto raditi a u dilemi sam bil zatvaro gepek skroz a tablice staviti dole

Ja licno,nebi skroz zatvorio tablicu nego samo navukao lim preko i naravno ugradio otvaranje na dugme :icon_smile:

ps. Bilo bi dobro odraditi bad look :D
 
Top