Golf 2

Golf 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
AnDel je napisao(la):
upravu si imaju felne nije da nemaju, moja greska...ali ja sam mislijo na neke 13ke za golfa, jer ce ti ove razvalit trap i odvaliti tockove i krajnice ce ti otic isto, i imaces mlogo stete na autu...i ja sam reko da ne hajem bas ovu unutrasnjost a ne da auto ne valja kurcu kako neki misle da sam mislio...a za nejonke se potpuno slazem i imas one stopke kristalne one lexus stajl, one su super, isto stavi one otvore na haubu i krov posto oni hlade motor znadem ja sam to jednoc vidio na fast end fjuriosu, a cudo nemas neki spojler nazad ima onih dobrih , ja volim one velike sto se stavljaju na golfove, a mozes staviti i jedan na krov isto, on je dobar za neki daunfors, i to sam negdi cito ali se nesjecam dje, i za kraj nalijepi one naljepnice na vrata ono neke marke djelova ja se u to nerazumijem ali pravo močno izgleda.... ti moji dobronamjerni savjeti druze a ti radi sta hoces kao sto si i do sad ;)

Ma ovo su samo privremen felge dok nestignu ove,nadam se da ce ubrzo stignuti ,gledao sam kristalne stopke al kad sma otisao nije ih bilo ,pa cekam da dodu ;) ,otvori su bili prije na autu ,mogu ti poslati link ako hoces da vidis,ali sada sam ih skinuo naljepnice i to necu,nesvida mi se ,pozdravv


mokeBass je napisao(la):
Styling_boy je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
a odlicna dvica, drago mi je da si se registrovao na forum.. pusti ti ove vozace fiata, alfi, sve je to zavidno.. auto je mrak.. odavno ga gledam na piku i ibretim se, da imam novac sad bi kesirao... nastavi ti svojim pravcem, oni samo znaju staviti bbs, relly front (to su ti oni farovi slicni ko na jeti:D) i kaze napucano auto.. nije to to... ovo je rijetkost cuvaj ga, ja ga nebi nikad prodao

Ma briga me druze svak ima svoje misljenje,prvo je bio na piku ,msm jos je i onda mi je jedan rekao za ovaj forum pa sam ga maloprije stavio,nije me briga za ovim neznalicama...hvala druze ,prodajem ga psoto seb planiram uzmat golfa 4 ! ali vidjecemo jos :)
u pravu si, nisu vrijedni da se spominju.. steta je prodati, ali ako uzemes cetvorku, nadam se da ces je ovako odraditi, jos ako bude dizel, ma racunaj da se moze prodati za 3-4 hiljade skuplje...



mokeBass je napisao(la):
Styling_boy je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
a odlicna dvica, drago mi je da si se registrovao na forum.. pusti ti ove vozace fiata, alfi, sve je to zavidno.. auto je mrak.. odavno ga gledam na piku i ibretim se, da imam novac sad bi kesirao... nastavi ti svojim pravcem, oni samo znaju staviti bbs, relly front (to su ti oni farovi slicni ko na jeti:D) i kaze napucano auto.. nije to to... ovo je rijetkost cuvaj ga, ja ga nebi nikad prodao

Ma briga me druze svak ima svoje misljenje,prvo je bio na piku ,msm jos je i onda mi je jedan rekao za ovaj forum pa sam ga maloprije stavio,nije me briga za ovim neznalicama...hvala druze ,prodajem ga psoto seb planiram uzmat golfa 4 ! ali vidjecemo jos :)
u pravu si, nisu vrijedni da se spominju.. steta je prodati, ali ako uzemes cetvorku, nadam se da ces je ovako odraditi, jos ako bude dizel, ma racunaj da se moze prodati za 3-4 hiljade skuplje...
I ja se isto nadam sad cemo vidjeti,planirao sam isto dizela uzmat pa sad vidjecemo,sta bude bude :)



AnDel je napisao(la):
upravu si imaju felne nije da nemaju, moja greska...ali ja sam mislijo na neke 13ke za golfa, jer ce ti ove razvalit trap i odvaliti tockove i krajnice ce ti otic isto, i imaces mlogo stete na autu...i ja sam reko da ne hajem bas ovu unutrasnjost a ne da auto ne valja kurcu kako neki misle da sam mislio...a za nejonke se potpuno slazem i imas one stopke kristalne one lexus stajl, one su super, isto stavi one otvore na haubu i krov posto oni hlade motor znadem ja sam to jednoc vidio na fast end fjuriosu, a cudo nemas neki spojler nazad ima onih dobrih , ja volim one velike sto se stavljaju na golfove, a mozes staviti i jedan na krov isto, on je dobar za neki daunfors, i to sam negdi cito ali se nesjecam dje, i za kraj nalijepi one naljepnice na vrata ono neke marke djelova ja se u to nerazumijem ali pravo močno izgleda.... ti moji dobronamjerni savjeti druze a ti radi sta hoces kao sto si i do sad ;)

p.s. a san svakog bosanca je imati golfa 2, pa golfa 4, i ja isto to sanjam ;)
JEs jes ;)
 
Član
ne moras druze ja to mogu zamisliti u glavi, a vidis i sam kakve bagre ima , i ljubomornih ljudi..na ovom forumu vise ovih prvih , mislim bagre, ali sta ces ti samo svoj stil tjeraj , posto se ljudi kod nas ne razumiju u tjuning , seljadija sve znas i sam,
lijep pozdrav i postavljaj kad budes sta mjenjo jedva cekamo da vidimo ;)

p.s. ja bi volio da vidimo tu sliku ponosnog vlasnika ako nije sta
 
Član
edo_benz je napisao(la):
nemogu da vjerujem sta raja pise :lol: golf gori druze pusti ih kraju :icon_smile:

e to se cekalo, druze kad ti je edo rekao da je dobro nemas brige.. on ti je najjaci tjuner od zivinica do kalesije.;)
 
Član
mokeBass je napisao(la):
edo_benz je napisao(la):
nemogu da vjerujem sta raja pise :lol: golf gori druze pusti ih kraju :icon_smile:

e to se cekalo, druze kad ti je edo rekao da je dobro nemas brige.. on ti je najjaci tjuner od zivinica do kalesije.;)

jos fali da mu enesss kaze i to je to.......ali fkt ne znam sto ljudi govore da golf nije fin....jbt sugradjaninu samo ti nastavi tako, preporucio bi ti ako imas para da uzmes sebi one chrom spigla sportska ona ona bi mu sjela ko pleska budali! ;)
 
Član
daaaaj nemoj me ----- neki ne kuze (ocigledno:icon_mad:)....

Ja sam iz bihaća,cudi me kako nisam zapazio ovako ''napucanu''zvjerku...uu prijatelju samo :123:
I da,ponosam sam sto sam iz bihaca kad vidim ovako nesto....ludnica brale
;)
 
Član
Start je napisao(la):
daaaaj nemoj me ----- neki ne kuze (ocigledno:icon_mad:)....

Ja sam iz bihaća,cudi me kako nisam zapazio ovako ''napucanu''zvjerku...uu prijatelju samo :123:
I da,ponosam sam sto sam iz bihaca kad vidim ovako nesto....ludnica brale
;)


dale i ja ga isto nisam vidio....bas me cudi....ovako auto....trebamo ga pozvati na OMV da to cudo vidimo uzivo :icon_biggrin:
 
Član
Nisam ljubitelj VW-a pogotovo golfa, ali stvarno ovaj mi je zapao za oko. Svaka cast vidi se da je odradjen sa stilom i da imas ukusa. Sretno u daljem radu jos malo ledova nabaci i to je to. ;)
 
daj sliku motora, golf je s vana dobar a unutrasnjost mi se ne svidja, trebo si odradit u jednoj boji(crna-bež...)
 
Član
cekamo jos enesa iz cazina da da komentar,edo je dao al nije stvarno los golf sto se tice vanjskog izgleda unutrasnjost rokni u crnu eko kozu sa zelenim koncima tablu vrati u crno i neki detalj odradi zelen..evo samo kako to izgleda dobro...
6042883951_7439dfa556_b.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top