Golf 2

Golf 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma uvijek ce biti kontrasa i ljubomornih ljudi. Ali tebe boli briga ti furaj svoj fazon ;) Bgm ti fale diode ispod to moras odradit sto prije ;)
 
OggyBoy je napisao(la):
A yes' dobra "Cvaja", bolje nisam vidio odavno.:cool:
Sviđa mi se kako radiš i koji stil furaš, vidi se da imaš ukusa.:cool:

100% je i brza kao što izgleda.:123:

Hvala druze,to mi cesto govore,msm za stil hehe ,Naravno da jes :)
 
:icon_confused: golf 2
82q.gif


ali svak ima svoje samo nastavi ;)
 
ado_d je napisao(la):
Ma uvijek ce biti kontrasa i ljubomornih ljudi. Ali tebe boli briga ti furaj svoj fazon ;) Bgm ti fale diode ispod to moras odradit sto prije ;)

Ma znam ja to ,boli me briga upravo ;) ,imam ispod masine crvenu ,ali nemam slika ,ispraznile se baterije od aparata pa kad kupim ,slikam i stavljam ;)
 
Član
nebi nikad reko da je ono tabla iz golfa stvarno si je odlicno uradio , jos postavi neonke ispod i ofarbaj ove crne lajsne u crvenu ,da se uklopi sa unutrasnjosti ;)
 
Icealen je napisao(la):
Sugradjaninu.....svaka ti cast!!! AUTO je MRAK :lol:

Hvala druze :)

drogba je napisao(la):
nebi nikad reko da je ono tabla iz golfa stvarno si je odlicno uradio , jos postavi neonke ispod i ofarbaj ove crne lajsne u crvenu ,da se uklopi sa unutrasnjosti ;)

Jeste ,hvala ,neonka ima crvena ispod masine na sredini ;) ,ali nemam slika ,ispraznile se baterije na aparatu ,pa kad kupim ,uslikam i stavljam ...a ove lajsne neih bas,nek ostane crna :)

zadnja-kocnica je napisao(la):
:icon_confused: golf 2
82q.gif


ali svak ima svoje samo nastavi ;)

Da ,hvala i hocu :) :D

AnDel je napisao(la):
unutrasnjost je ocajna, kao da se djete igralo s temperama, sve to vratiti u fabricku crnu boju i doci ce sebi..
s vana nije lose al treba utegnuti ove branike, lajsne da bude sve u milimetar, nabaciti felge , skinuti pragove, i ofarbati sve ove sjajno crne djelove u mat crnu ;)

znam da ce sad svi reci da sam kontras i da nemam pojma o tjuningu, al to je moje misljenje...auto je o mom misljenju jako lose, posebno unutra ;)

Hejj svako iam svoje misljenje,a mene to niej briga ..nemogu ja zabraniti nemojte komentirati nit bi htjeo,auto sam postavio da vidim sta bi rekli ,ali ja sam to ovako birao i sve to,felge imaju ako nevidis ,nista se neskida ;)
 
Član
a odlicna dvica, drago mi je da si se registrovao na forum.. pusti ti ove vozace fiata, alfi, sve je to zavidno.. auto je mrak.. odavno ga gledam na piku i ibretim se, da imam novac sad bi kesirao... nastavi ti svojim pravcem, oni samo znaju staviti bbs, relly front (to su ti oni farovi slicni ko na jeti:D) i kaze napucano auto.. nije to to... ovo je rijetkost cuvaj ga, ja ga nebi nikad prodao
 
mokeBass je napisao(la):
a odlicna dvica, drago mi je da si se registrovao na forum.. pusti ti ove vozace fiata, alfi, sve je to zavidno.. auto je mrak.. odavno ga gledam na piku i ibretim se, da imam novac sad bi kesirao... nastavi ti svojim pravcem, oni samo znaju staviti bbs, relly front (to su ti oni farovi slicni ko na jeti:D) i kaze napucano auto.. nije to to... ovo je rijetkost cuvaj ga, ja ga nebi nikad prodao

Ma briga me druze svak ima svoje misljenje,prvo je bio na piku ,msm jos je i onda mi je jedan rekao za ovaj forum pa sam ga maloprije stavio,nije me briga za ovim neznalicama...hvala druze ,prodajem ga psoto seb planiram uzmat golfa 4 ! ali vidjecemo jos :)
 
Član
upravu si imaju felne nije da nemaju, moja greska...ali ja sam mislijo na neke 13ke za golfa, jer ce ti ove razvalit trap i odvaliti tockove i krajnice ce ti otic isto, i imaces mlogo stete na autu...i ja sam reko da ne hajem bas ovu unutrasnjost a ne da auto ne valja kurcu kako neki misle da sam mislio...a za nejonke se potpuno slazem i imas one stopke kristalne one lexus stajl, one su super, isto stavi one otvore na haubu i krov posto oni hlade motor znadem ja sam to jednoc vidio na fast end fjuriosu, a cudo nemas neki spojler nazad ima onih dobrih , ja volim one velike sto se stavljaju na golfove, a mozes staviti i jedan na krov isto, on je dobar za neki daunfors, i to sam negdi cito ali se nesjecam dje, i za kraj nalijepi one naljepnice na vrata ono neke marke djelova ja se u to nerazumijem ali pravo močno izgleda.... ti moji dobronamjerni savjeti druze a ti radi sta hoces kao sto si i do sad ;)

p.s. a san svakog bosanca je imati golfa 2, pa golfa 4, i ja isto to sanjam ;)
 
Član
Styling_boy je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
a odlicna dvica, drago mi je da si se registrovao na forum.. pusti ti ove vozace fiata, alfi, sve je to zavidno.. auto je mrak.. odavno ga gledam na piku i ibretim se, da imam novac sad bi kesirao... nastavi ti svojim pravcem, oni samo znaju staviti bbs, relly front (to su ti oni farovi slicni ko na jeti:D) i kaze napucano auto.. nije to to... ovo je rijetkost cuvaj ga, ja ga nebi nikad prodao

Ma briga me druze svak ima svoje misljenje,prvo je bio na piku ,msm jos je i onda mi je jedan rekao za ovaj forum pa sam ga maloprije stavio,nije me briga za ovim neznalicama...hvala druze ,prodajem ga psoto seb planiram uzmat golfa 4 ! ali vidjecemo jos :)
u pravu si, nisu vrijedni da se spominju.. steta je prodati, ali ako uzemes cetvorku, nadam se da ces je ovako odraditi, jos ako bude dizel, ma racunaj da se moze prodati za 3-4 hiljade skuplje...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top