Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

AAa to je ta slika.....čuo sam al nigdje da je vidim...hvala ko god je čast se parkirati pored ove mašinke Kemine...hvala za sliku....pozzzz:cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

bad_look je napisao(la):
AAa to je ta slika.....čuo sam al nigdje da je vidim...hvala ko god je čast se parkirati pored ove mašinke Kemine...hvala za sliku....pozzzz:cool:

Ma kemina dvica je posebna...nesto sto se nemoze vidjeti svaki dan :) a bogami nema ni tvoja mane...sve na svom mjestu do sad...samo tako nastavi :cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

Ma eto trudim se da bude što orginalnija... d aje sve iz fabrike po mogućnosti vw-a pa ćemo vidjeeti......pozzz:cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

Nervirale me neke flekice na krovu i haubi i danans odem do majstora i kaže uzmi 3m, nekakve tri vrste, zeleni čep pa žuti pa ljubaičasti i plavi, i zadovoljan sam rezultatom, uzeo po 150 grama i prešao krov i haubu detaljno ostalo samo završnim ovim jer nije bilo potrebe...Pošto sma amter radio sam ručno sa prijateljima i mikrofiber krpom........Evo slika kako to izgleda u hladu....pozzz:cool:
[IMG=http://img163.imageshack.us/img163/8923/k01v.jpg][/IMG]

Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

Evo sa uzitkom sam presao sve 123 stranice i mogu ti reci da duja premocna :cool: :cool:

Samo tako nastavi ! I cekamo slike od felgi ;)
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

Hvala ti druže trudim se...a vijdćemo za felge čim uhvatim vremena skidam sa auta i poliram ih jer nemam vremena sezona ova ljetna takav posao ganjam sve što stignem....al biće poliranje i najvreovatnije u baby blue boju srce felge......pozzz:cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

auto je po mom misljenju pravo lijep, svako izmisljanje farbanje felgi u "ludu" boju je po meni postalo besmisleno i totalno isfuralo pogotovo kad su "totalno obicne" felge.
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

Ma vjeruj da sma istog mišljenja sredina mi je svakkao dobra sredim rub da se sija jer je u malo lošijem stanju, i to bi bilo to fabrika i old schooole, al vidjećemo još...pozzz:cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

Evo pošto nisma još ništa odradio na autu od kada sam reg, uskoro id emali servis i ulja, tečnosti tako to, druugi ovjes poliranje fela itd....Evo drug mi dao neke crvene trake pa uradio čizu u interijeru izgleda nesvakidašnje i meni super uklapa se......evo slika...pozzzz
m58g3.jpg

29qnsyr.jpg
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

Inače je ova lajsnica chrome u odličnom stanju al eto reko radi promjene malo.........:):cool:
 
Top