Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

RE: Golf 2 white--german style.... Get low

nema kakvih nisam imo, nego provozaj ti kakvog francuza pa onda pricaj o udobnosti :lol:
kad budem u SA nacemo se na kafi i da me provozas u udobnoj dvici :lol::lol:
da ne pisem po 1000 puta... nema udobne dvice, imo sam svakakvih kombinacija i ovjesa i sjedista i opet je to tvrda dvica al opet je nedam nema para :lol::lol:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

Vozam lagunu od prošle godine znam šta je udobnost mislim besmisleno je to porediti, odosmo daleko onda......Samo kaže udobnije mi auto na sportskim nego na običim bar meni...i kraj priče...kad dođeš javi se obavezno jer nisam čovjek koji smao priča neka se na ovome završi naša priča...pozzz
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

Evo osim redovnih servisa voza se auto, sve ok, smao ću morati prednje amortizere zamjeniti jer mi je auto premekano, vjerovatno amortizeri nevaljaju pa puno se zaljulja ne mogu da drže...al biće update...Slijedeće je poliranje felgi tj flac, pa maglenke aBd..al bićete obaviješteni....evo slika s akupanja sinoć......pozz
35lgtn9.jpg

dbs4l1.jpg
 
Legend
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

ljepotan je pravi
samo polako dalje ali ovako kako treba
probaj yellow maglenke,imam osjecaj da bi sjelo predobro
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

enesss je napisao(la):
ljepotan je pravi
samo polako dalje ali ovako kako treba
probaj yellow maglenke,imam osjecaj da bi sjelo predobro

+1 za maglenke :cool: cak sta vise mozda i srce felne i unutrasnje farove naprijed u zuto :icon_smile: Kako god golf je za 10!
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

Bolje sto je mekan nego da je krut :cool: :cool:
Nego za maglenke,obavezno yellow :icon_biggrin::icon_biggrin:
 
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

govorio sam ja da nema udobnih mk2 :lol::lol:
u ovom slucaju nije bolje sto je mekan jer je nestabilan
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

Hvaa na komentarima ljudi...ma konto sam odvano te žute folije uzeti presvući to pa biće eto i to d aprobam ove male farove presvući za maglenke ćemo vidjeti......trudim se ponajviše Enese da bude org......idemo dalje...:):cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

Druže golf je extra,sve pohvale za održavanje, jos mu samo fali BBS RS i nešto bijesno ispod haube...:cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

Ma dobro ne mora sve ako je auto bijesdno biti i ispod haube zadovaljan sma ja i sa ovim td motorom ...generalno.....al te bbs rs ili rm su san pa biće nekada...pozzz:cool:

Danas uzeh ove em zvučnike visokotonce org imama pa da pravim neku org muziku pored ove koju sma naknadno ubacio....pa ćemo da vidimo...evo slika....pozz
b8qpnb.jpg

ddc1e0.jpg
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

Evo pošto se radi punom parom golf odmara u garaži.....al konačno kupljen sat od D/td-a 97 godina koji je dosta tačniji i kako treba, kazajke od 0 kreću, odmah pokazuje nivo goriva...itd...sad za sad je obično osvijetljenje al uradiću nešto u led fazonu pa ćemo vidjeti...evo jedne slike...pozzzz
2vja4gz.jpg
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

Evo d ane kažete da se ništa ne radi, od druga tačnije član Selmir dobio na poklon šalt- teblo od njegove ex 16v sa skarćenom ručicom za šaltanje, jer je ovo moje u lošem stanju pa da i to zamjenimo, i još jedan poklon sasvim slučajno balans štang od gti 16 v gofla koja mi još fali na prednjem trapu....evo slika kad sredim ofarbam i to ide postavljanje na auto...pozzz

213mas6.jpg

33ejz0g.jpg


I da napomenem još nešto auto prije par dana reg i sve je ok bilo na tehničkom iscprom provjerom svega, pa čak i rad klipova i kompersija motora.......Ima još u planu sitnih nekih manjih radova ubuduće al bićete obavješetni..Otkako je spušteno prečao sam ccc 2000 km i samo sipam i vozam se......toliko do slijedećeg up datea.....
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

Dvica je stvarno za primjer...sve je na mjestu ;)

uhvacena na parkingu u subotu :)

 
Top