Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

Evo uslikao sma nešto na brzaka radim pa nemam vremena da odem preuzeti zadnje zute opruge, da ga i nazad spustim i to je to....biće ovih danan što prije..pozzz
2ynhrht.jpg

a05s9.jpg

30crwjq.jpg

2v8olxg.jpg

8xnh3l.jpg
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

lijepo lijepo meni bode oci samo ova zastita oko brave vise mi se svidja bijelo da je..al stvar ukusa...;)
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

Ma tu sma jedistven nema niko d aganja tuning a to d aima, + 2x spasile ga od krađe...tako da ostaju...pozzz:cool:


Evo napakon nafato vremena i uzeo nazad žute pa čim uhvatim vremena stavljam na auto pa biće slike.......pozzzz
n4b9er.jpg
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

hahahah ma mozda sutra vidjeću nemam vremena sada....pozzzz:cool:

Biće i to nekad dok finasnije budu dozvoljavale...pozzzz:cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

jos maglenke, skini ovo sa steka i odlican primjer kako treba golf da izgleda ;)
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

Ma smao maglenke drug i još nekih detaljčića...i biće to akko treba...hvala na podršci svima...pozzzz:cool:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

Dobar je... drži se sad BBS-a, samo idi bolju seriju :icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

Evo danans uhvatio vremena zamjenio i zadnje stavio žute sportske i spustio amortizere na niži podiok, nije puno legao jeru su dobrom stanju amortizeri pa drže baš plinski koni, al jedno 2 cm jeste uglavnom nije ko koza više nazad...evo slika pa pogledajte...pozzzz

amursj.jpg

awrt5u.jpg

5m0200.jpg

5uphg7.jpg

332cpav.jpg
 
Legend
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

ma fino je on legao, moram i ja negdje nabaviti spojler kao sto je tvoj na zadnjoj sajbi bas mi se svidja :icon_smile:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

Ma to ti je dvicin votex onaj org, ima skoro je na puiku bio jedan za 20km....meni je tamma legao...pozzzz:cool:
 
Legend
RE: Golf 2 white--german style.... Get low

bad_look je napisao(la):
Ma to ti je dvicin votex onaj org, ima skoro je na puiku bio jedan za 20km....meni je tamma legao...pozzzz:cool:

znam da je votex, dosta je ljepsi nego standardni kao sto je kod mene
 
Top