Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
Evo daann promjenje 2 is tavljen 3 mijenjač od 1,9 td trice po slovoj oznaci i prema tipu motora, mijenjač je ko nov bez ikakvih maha dosta bolje auto vuče ima veću max bzinu nimsa ga još probao nije bilo otovorenog puta......Al biće nadam se sad da će ići 180kmh....:cool:...uzete od bruma set xenona sa R sijalicama s lim balastima ca+n bus biće slike...pozzzz:cool:
 
Član
Evo nađoh jednu slikicu na netu pa mi je bila mjera...eh ovako će uskoro i moj izgledati kad se pusti...i to je to...ond aćemo sitnice d aganjamo....do tad...pozzzz;)
nmnvc4.jpg
 
Član
Ma ja biće nešto tako ubrzo aBd samo dok stanem sa finasijama.....biće on mjera gewinde neću radi upotreb svaki dan je auto u pogonu.....al biće opruge.....A felge sam nešto razmišljao ispolirati sa jaranom Selmirom sa foruma pa ćemo da vidimo evo slike samo što su ove 7j al nema vezze....pozzzz
o03v2b.jpg
 
Član
Fino fino,probaj ono moje spustanje uraditi :cool:
Nego ako imas vremena uradi ih ovako kao sa ove slike,nema tu puno nesto polirati,mal im je rub sam oako imas vremena i malo nesto para ;)
 
Član
Ma samo pravi Švabo jer je tako najbolji i najljepši......Ako ikada bude mogućnosti biće tu rm ili rs... do tada fabrika...:):cool:
 
Član
Mah ima dosta njemačkih fabričkih felgi koje s emogu furati a da prelijepo stoje....marke BBS...al petokrake mogu neke old schoool...pozzz;)
 
Član
Evo napkon upasovana plastika motora i motorni prostor sad za sad završen...pa evo slika......
5lz01w.jpg

34r6355.jpg


Sad je na redu spuštanje......ubrzo...pozzzz:cool:
 
Top