Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Legend
samo da se nadovezem gore na raspravu vezano za IC, vidim neka pametovanja opet..
Nije problem velicina fabrickog ICa, vec sama njegova pozicija, gdje apsolutno ne dobija nikakav dovoljan zrak da bi se hladio.. pogotovo ne po gradu pri nizim brzinama (od semafora do semafora)

Stovise, za fabricki pritisak taj IC je idealan (fabricki), samo ga treba izmjestiti naprijed, to je sve..
 
Član
Znam noke odustao sma radi toga ide ic nekad u karambolku....Hvala ljudi a ovaj čovjek radi baš za 10 ja sma zadovoljan sjetim ga s ekad dog prebacim brzinu...hehehe:)
 
Član
Evo ovih dana nabavim tamam sat od td org za moj motor i instalaciju kad ono pokvaren obrtomjer....Šteta u potrazi sma za drugim da nešto napravim da valja...Al ovaj mi se sviđa kad dam kontakt odmah pokaže nivo goriva i temp, mjeri brzinu unazad kreće od 0 itd.....a ima i finih ovih lampica, kao što su oznaka za kratka svijtla, prendje maglenke, zadnje maglenke, lampica za rezervu itd.....evo slika kako stoji al dok ne nabavim drugi ili popravim obrtomjer nije to to..pozzz
2vskrw5.jpg

2z5ro5f.jpg

35lgq3m.jpg
 
Član
Ma hvala ljudi...uspio sam nekako ga ubaciti da valja...mora to biti kako ttreba...Samo jos obrtomjer da napravim i to je to...pozzz
 
Legend
fino je legao, vidjecu i ja mozda uradim bijeli cajger za svoj sat malo za promjenu, ne znam jesi li vidio kolega nikola prodaje maglenke i cjena je ok, cijeni ih 60km ;)
 
Član
stefan je napisao(la):
fino je legao, vidjecu i ja mozda uradim bijeli cajger za svoj sat malo za promjenu, ne znam jesi li vidio kolega nikola prodaje maglenke i cjena je ok, cijeni ih 60km ;)

Taman kontao napisati,odavno trazis maglenke eto ti prilike za male pare ;)

@stefan:Ako ti trebala podloga imam ja gotove dimenzije i sve spremno za printanje ;)
 
Član
Hvala ljudi bio sam već kod Nikole ima malo prepravki al ne mogu da stginem sve ljudi biće aBd i to....hehhehehehe...pozzz:cool:;)
 
Član
Pošto nisma maogao onaj sat napraviti obrtaje uzeo sma zamjeniski dok nađem onaj od novije tipe...drug mi odradio osvijetljnje led bijelo ovaj je ispravan ako nov sat pa evo i slika....A uskoro id ei pravi up date felge bbs 15 i spuštanje aBD...pozzzz
2aj402q.jpg

15y6iao.jpg

155kozq.jpg
 
Top