Golf 2 white--german style.... Mali update

Golf 2 white--german style.... Mali update

Član
RE: Golf 2 white--german style..Led osvijetljenje...

Vjeruj mi Noke ovo mi je jaran uzeo, večeras, a imao sam ja svoje vidio si ih ti onda..one su na autu jedno 3-4 godine.....samo su vremenom oslabile......al eto vidjećemo za ove!!pozzzz
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Led osvijetljenje...

.nOKe je napisao(la):
lijepo svijetle, medjutim ja sam imao dosta problema sa tim diodama, uzimao sam sigurno nekih 4-5 setova, prvih 15tak dana extra rade, poslije pocne jedna treperit, pa nesto zezalo stalno.. nekvalitetne su bile, oni im "pinovi" brzo hrdjaju..

nadam se da ces ti imati vise srece sa istim, lijepo izgleda ;)

kod mene vec 2 mjeseca perfektno svijetle...
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Led osvijetljenje...

funky je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
lijepo svijetle, medjutim ja sam imao dosta problema sa tim diodama, uzimao sam sigurno nekih 4-5 setova, prvih 15tak dana extra rade, poslije pocne jedna treperit, pa nesto zezalo stalno.. nekvalitetne su bile, oni im "pinovi" brzo hrdjaju..

nadam se da ces ti imati vise srece sa istim, lijepo izgleda ;)

kod mene vec 2 mjeseca perfektno svijetle...

hahaha haj makar ti to radi :D

a ovo izgleda super :cool: i ja bih morao na svog hrdju staviti ove led.... golf je mjera sve na njemu stoji kako treba bas ga fino sredjujes beu ikakvih suvisnis detalja :cool: BELA LADJA PANTICU ;)
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Led osvijetljenje...

Hheheheheh inače sam takav sve po ps........hvala imenjače....pozzzzz
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Obručevi gotovi..

dadao_style je napisao(la):
srdjan014 je napisao(la):
Čim sa pročitao temu, prelećem preko postova, kad ono obručevi za čeličare... :lol: ja sam mislio da su neke "njemačke" dvodjelne ili trodjelne fele pale u medjuvremenu... :icon_cry:
U svakom slučaju, fin golf... ;)[/align]
svaki rad i trud se cjeni ma koliki bio neznam sta je tu smjesno nema svak para za bbs i rubove
Koji je tebi q? Moj komentar je bio APSOLUTNO dobronamjeran, nemoj svoju tačku gledišta na njega prenositi na druge forumaše. :icon_evil:

Golf je pici-pici, drago mi je šta god se uradi da valja i da je fino... još i bijel, podsjeća me na mog ljubimca... ja kome god i kako god mogu pomoć, pomoću... uvjek sam dostupan... Meni je iskreno bilo žao što nisam vidio ono što sam želio, ali šta je tu je, auta i feluga će uvijek biti, jebeš to... ;)
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Led osvijetljenje...

ma hajde uredu je to drug nisi ništa zlonamjerno mislio al ne može imati svak iste felge...hehehehehhehe..pozzzz
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Led osvijetljenje...

Pozz svima stigle felge za ljetni set up radi se o rc desing felgama 14" 6j,et 34...Sad na felgama su gume naprijed 175/ 65, i nazad naravno, samo jedna tačnije zadnja lijeva je kroz 70 pa je malo naget....al felge se najvjerovatnije rade, tj farbaju, a gume naprijed idu 185/60 a nazad 175/65....tako da će biti blago naprijed niži kako i treba..evo slika stavio malo da se vozam preko vikenda pa vraćam ponovo čeličare......felge su 100% ispravne ne tresu..:) Hvala Ljuboju.....


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
RE: Golf 2 white--german style..Stigo ljetni SET UP....:)

prelijepe felge ;) odlicno se uklapaju na golfa :icon_biggrin:
jako dobro ocuvane skoro da ih i ne treba farbat ali kako vlasnik kaže :icon_biggrin:

sto bih volio da imas naprijed GTI lip :icon_biggrin:
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Stigo ljetni SET UP....:)

ima pogledaj u mojoj garaži..........nego ga skino zbog zime idem makadamom pa nekad zna zančiti a i sinejg da ne grće bezze..pozzzz
 
RE: Golf 2 white--german style..Stigo ljetni SET UP....:)

bad_look je napisao(la):
ima pogledaj u mojoj garaži..........nego ga skino zbog zime idem makadamom pa nekad zna zančiti a i sinejg da ne grće bezze..pozzzz

e bas dobro ;) ma iskreno sam zaboravio a vidim sad da ga nema pametno sto si skinuo :icon_smile:

golf je super ;)
 
Član
RE: Golf 2 white--german style..Stigo ljetni SET UP....:)

Ma bolje spriječiti nego liječiti...hvala..pozzzz
 
Legend
RE: Golf 2 white--german style..Stigo ljetni SET UP....:)

fine felgice ;) moj savjet da stavis sve gume 185/60 ako su u mogucnosti ;)
 
Top