golf 2 TD intercooler- nove slike

golf 2 TD intercooler- nove slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: golf 2 TD intercooler- ofarban :)

extra radovi extra auto extra boja kod mene je boja na mom golfu od golfa 5 GTD TORNADO CRVENA samo sto sam ja dodao sive kristale tj zrnca da dobijem efekat perle i jako sam zadovoljan dosad je jos nitko nije uspio skinut ni slicno a sto se tice auta sve 5 samo skidaj ove felge prestare su i glomazne nije ovo za ovakvu vrstu vozila ganjaj nesto old
 
Legend
RE: golf 2 TD intercooler- ofarban :)

dadao_style je napisao(la):
extra radovi extra auto extra boja kod mene je boja na mom golfu od golfa 5 GTD TORNADO CRVENA samo sto sam ja dodao sive kristale tj zrnca da dobijem efekat perle i jako sam zadovoljan dosad je jos nitko nije uspio skinut ni slicno a sto se tice auta sve 5 samo skidaj ove felge prestare su i glomazne nije ovo za ovakvu vrstu vozila ganjaj nesto old

ove felge su mu ostale sa bijelog GTI-a, na prodaju su ;)
 
RE: golf 2 TD intercooler- ofarban :)

stefan je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
extra radovi extra auto extra boja kod mene je boja na mom golfu od golfa 5 GTD TORNADO CRVENA samo sto sam ja dodao sive kristale tj zrnca da dobijem efekat perle i jako sam zadovoljan dosad je jos nitko nije uspio skinut ni slicno a sto se tice auta sve 5 samo skidaj ove felge prestare su i glomazne nije ovo za ovakvu vrstu vozila ganjaj nesto old

ove felge su mu ostale sa bijelog GTI-a, na prodaju su ;)

ok sretno dalje bit ce to ok
 
Član
RE: golf 2 TD intercooler- ofarban :)

Najviše mi se sviđa što nema nikakvih ćiza na sebi,i što nije haubu ili krov bacio u crnu što se danas masovno radi.. Klasika
 
Legend
RE: golf 2 TD intercooler- ofarban :)

Eto ga... uvjek je lijepo vidjeti kada se golf radi kako treba...

SVAKA CAST... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top