golf 2 TD intercooler- nove slike

golf 2 TD intercooler- nove slike

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: golf 2 TDI- radi se, radi se :)

ArminM je napisao(la):
cekamo slike gotovog proizvoda;););)
bice to extra kad se lakira sve i sredi a Armine ev tebi jedan + nesto si mi aktivan pravo zasluzeno je to jbg...
 
Član
RE: golf 2 TDI- radi se, radi se :)

menso je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
cekamo slike gotovog proizvoda;););)
bice to extra kad se lakira sve i sredi a Armine ev tebi jedan + nesto si mi aktivan pravo zasluzeno je to jbg...

jbg stari mora se,nista drugo na netu i ne radim osim sto sam na forumu. Evo i tebi + sto si upratio da sam aktivan;);)
 
Član
RE: golf 2 TDI- radi se, radi se :)

Jel ofarban u običnu crvenu kakva je i bila ili je dodavano kakvih efekata?
 
Legend
RE: golf 2 TDI- radi se, radi se :)

svracao danas da vidim golfa i mogu reci da je boja pervezna, kaze da je boja sto dolazi na peticama nisam bas razumio, uslikao sam par slika lose su i uopste nije kao uzivo, uzivo je 10 puta bolja, polako je pocelo sklapanje;) kasnije odoh da mu pomognem folije stavljati pa mozda bude jos slika ;)


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Administrator
RE: golf 2 TDI- ofarban :)

odlicno izgleda... cekamo slike sklopljenog... ne sumnjam da ce biti odlican ;)
 
Legend
RE: golf 2 TDI- ofarban :)

boja je vrh ja se nisam mogao nagledati, maloprije kada sam bio pripremali su gti body kit za farbanje u mat crnu i karambolke, bolji farovi, zdnji lonac, spustanje i ostale sitnice ce malo pricekati ;)
 
Legend
RE: golf 2 TDI- ofarban :)

vidjecu kod bojana ima li boljih slika, pa cu ja ubaciti posto on nema vremena ;)
 
Početnik
RE: golf 2 TDI- ofarban :)

odlican golf , motor 59kW, mjera....
samo bgt, promijeni u nazivu teme ovo TDI, bode u oci, pomislice ko da i jest tdi....nego stavi TD+i...ili intercooler...
nek bude kako jest :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top