Golf 2 SYNCRO 16V TURBO

Golf 2 SYNCRO 16V TURBO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Jesi baksuz Repo,stvarno te nece nikako race.Sredi sad ponovo mjenjac i cuvaj ga do racea jer si sad vidio da ti auto ide fenomenalno.Nadam se da cemo se vidjeti i na KOB-u.
pozdravio te Đžaja.
 
Početnik
dohc24v je napisao(la):
Jesi baksuz Repo,stvarno te nece nikako race.Sredi sad ponovo mjenjac i cuvaj ga do racea jer si sad vidio da ti auto ide fenomenalno.Nadam se da cemo se vidjeti i na KOB-u.
pozdravio te Đžaja.



Nije da bas nece, proslu utrku sam bio prvo mjesto i nije nista puklo.

Evo ujedno da napisem ovdje, mjenjac je danas rastavljen, sad cekam da vidim dali cu uspjeti naci zubcanike trece brzine da pasuju meni a da su jos jace od transporterovih (ako uopce postoje), takodjer i Nidal trazi..
ako se nista ne nadje onda unutra opet pakujem od transportera i bas tako i planiram, auto voziti lagano da ga ne trosim do utrke, jer vise ne moram mapirati ni nista da bi ga opterecivao..
na KOB sam 100% ;)
 
Početnik
znaci idemo.. UPDATE svega..

nasao sam jace zubcanike od golfovih opet, i to ce biti spakovano u ovaj mjenjac opet. onda cu odmah ga nabacit na auto i palit, znaci ovih dana je na cesti opet.

eventualno cu voziti neku utrku jos sad, nadajuci se da ce izdrzati, jer ovo sad je samo privremeno rijesenje. ako nista bitno mi je da auto ima ispravan mjenjac i da se moze voziti

odlucio sam da onda idem na 4motion. samo to nije bas jednostavno ni jeftino, no gledat cu to srediti barem narednih mjeseci. jednom kad se to uradi kako spada, vise pucanja nece biti i to ce mi skinuti OGROMNI teret sa ledja. ovaj mjenjac moj tada ide u prodaju

prodju li neki moj poslovi po planu u narednom vremenu, to ce sve biti kako sam gore napisao, i legne li 4motion, mogu odmah najaviti jos podizanja snage motora (kako tocno, to cu pisati kad to i ako dodje na red), od gole snage do jos nitra..

nadam se barem da cu ove godine imati jos prilike pokazati sad kako ovo ide, na kraju krajeva i mene zanima koje vrijeme cu moci napraviti.. mislim da ima utrka 07.09. u Mostaru, a mozda i KOB kasnije nekad iako nije definiran datum niti je to definitivno.. uglavnom see ya
 
Član
4Motion ti je odlicno rjesenje.Kad si sve uradio kako treba,onda idi do kraja.Ko kaze da mora biti gotovo ove godine.Samo tako nastavi.
 
Početnik
Bio sam jos malo u garazi, mjenjac jos nisam stavio, reparirao sam alanser kad je vec vani... jer ovaj alanser ce ostati i kad na auto legne 4motion (moze ostati ako se stavi 4motion sa 5 brzina kakav trazim, sa 6 nemoze jer ide drugi zamajac).

poslikao sam alanser sa prednjim nosacem motora. inace nosac je napravljen od zadnjeg nosaca motora, pa prepravljan. gotovo je totalno krut da se motor nebi zabacivao nazad jer sa serijskim nosacem bi se toliko zabacivao da bi usisna grana udarala u haubu itd..




 
Početnik
Svaka cast jos jednom, neznam odakle ti toliki zivci za ovo, bas ides do u detalje... valjda uskoro nadjes i taj mjenjac,ako slucajno gdje vidim obavezno ti javim..
 
Početnik
Oggy je napisao(la):
ako slucajno gdje vidim obavezno ti javim..


Golf mk4 1.8 20V (nije turbo, vec n/a motor) 4 motion.
Škoda Octavia TDI 4x4.

to su mjenjaci sa 5 brzina, takvi mi trebaju.
 
Početnik
Sve stoji, nisam ni mjenjac jos postavio iako je zavrsen. Ovih cu dana, nije ni bitno, uglavnom vozit cu 07.09. Mostar utrku.


Od novosti nema nista posebno.. osim da je uslikan pijevac kako šeta okolo golfa koji stoji bez mjenjaca.. i osim da trazim 4motion mjenjace i jos poneke opcije. a snagu cu takodjer podizati, ne odmah vec kroz neko vrijeme, kad to bude detaljnije objasnim sve..




 
repo sretno nadam se da ćeš ostavit što bolji rezultata a mjenjaču odnosno zupčanicima držimo fige pozz i vidimo se na stazi
 
Član
nosim 2 boce nitra sada... bude falilo nemas brige...
btw... probaj i meni zbavit onu malu bocu kao sebi sto koristis za nitro...

ps...
koliko ti plina u nju "naguras"

u moju stane 8kg - legalno..

btw..
nadam se da ce auto slusati i da ces oderati guzove dolje svima koji stanu pokraj tebe.
 
Početnik
tepSIJA je napisao(la):
nosim 2 boce nitra sada... bude falilo nemas brige...
btw... probaj i meni zbavit onu malu bocu kao sebi sto koristis za nitro...

ps...
koliko ti plina u nju "naguras"

u moju stane 8kg - legalno..

btw..
nadam se da ce auto slusati i da ces oderati guzove dolje svima koji stanu pokraj tebe.



hvala za bocu.
iako mislim da nece biti potrebe, moja radi ok kad se zagrije na suncu. inace to je obicna boca od co2. 5 kg stane u nju.

na koju malu bocu mislis? crvena koja je bila iza mog auta je gore pomenuta od co2 boca napunjena sa n20, a ona siva bas mala boca je pravi co2, s tim sam kontao hladiti IC i hladnjake ukoliko bi trebalo..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top