GOLF 2 sparco opruge, rubnjaci, itd...

GOLF 2 sparco opruge, rubnjaci, itd...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: GOLF 2 -novwe felge-

http://beohemik.com/index.php?main_page=product_info&products_id=102 kupis ovako nesto, ocistis tu plastifikaciju i lagano krenes od 100 pa do 2500 papir, kupis purol pastu i na kraju bi valjalo da zavrsis kredom.. predlazem ovakvu plavu boju da farbas felge na bijelog golfa meni pun pogodak,



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
RE: GOLF 2 -novwe felge-

ipak ide u bijelo,, neću sad mješati boje, imam crvenih crnih i bijelih detalja i ovo je previše, tako da će ići u bijelo :cool:
 
RE: GOLF 2 -novwe felge-

odlučio sam malo promjeniti izgled da duji.. fascinirao me gti style... pa reko kad već imam ralicu, štopke, BBS RA, pametno bi bilo naći i masku... nekad sam imao ju al sam je prodao, pa sam ponovo naišao na neku u još boljem stanju... a uzeo sam i nove hella farove... :cool:


Uploaded with ImageShack.us
djelovi koji odmaraju u toplom domu :lol:


Uploaded with ImageShack.us
ehh sad.... felge mi idu brzo na bojanje, a ja još neodlučan.... dvoumim se između bijele i crvene!!! eto boja koja bude imala više glasova pobjeđuje:cool:

evo slika auta i felge... ;)


Uploaded with ImageShack.us

:cool::cool::cool:
 
Član
RE: GOLF 2 -NEODLUČNOST U BOJI FELGI-

Crvena definitivno ;)...samo je predji onda kristalima i 3-4 ruke bezbojenog i biti ce ekstra...
 
Član
RE: GOLF 2 -NEODLUČNOST U BOJI FELGI-

lijepa duja a imam negdje sliku od crvenih felgi pa ako nadjem postavit cu da vidis kako to izgleda i jos nesto jesi ti radio ovu lajsnu na maski u crvenu boju i cime si radio....sretno u daljim radovima...;);)
 
Legend
RE: GOLF 2 -NEODLUČNOST U BOJI FELGI-

a bih uradio zlatnu kombinaciju, na ovim RA odlicno to izgleda..
znaci poliran falc, srce u zlatno :))
 
RE: GOLF 2 -NEODLUČNOST U BOJI FELGI-

a sprejem sam odradio ovu crvenu liniju to me sad čeka i na masci s 4 fara jer je tu malo boja izblijedela... a zlatna boja na bijelu baš i neide,, ja mislim da na gti stil najbolja je crvena.. :cool:
 
Član
RE: GOLF 2 -NEODLUČNOST U BOJI FELGI-

4485873665911bece3d9o.jpg

eto odprilike kako bi izgledalo sa crvenim felgama odnosno srcem felge...;)
 
RE: GOLF 2 -NEODLUČNOST U BOJI FELGI-

uuuuuuu što mi se crvena sviđaaa,, samo tvrdoglavi ako može malo svijetliju nijansu da se bolje vidi :cool: svaka čast za ovo ;)
 
Član
RE: GOLF 2 -NEODLUČNOST U BOJI FELGI-

ja bih neku unikatniju boju... nešto drečavo ;) kao kontrast klasičnom autu.. neka jaka boja :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top