GOLF 2 sparco opruge, rubnjaci, itd...

GOLF 2 sparco opruge, rubnjaci, itd...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
RE: GOLF 2 (PONUDA FELGI)

ajduk- hvala :cool: a felge gledam da zamjenim
BoosT666- 14" je ova što je gledam uzeti, a ova je 15" što je vidiš... ja mislim da nažalost je manja jotaža u ove što ih mislim uzeti :icon_sad:
 
RE: GOLF 2 (PONUDA FELGI)

skupe su 14ke 250 km haha ..za 200-250 km mozes naci jotare 15ke,,,
I druze my savjet ti je da radije stavis 15ke s niskim profilom guma >45 nego da stavljas neke 14ke hmm sa 55_60 debljine gume nece bas da bude izgledno

oprezno s odabirom felni,,,karoserija je vrhunska ,,,samo dobre felge i to je to,,,nek budu 15ke obavezno....za mene bez 15ki nema ni tuninga :cool::cool::cool:
 
Član
RE: GOLF 2 (PONUDA FELGI)

mirzet_hardstyle je napisao(la):
skupe su 14ke 250 km haha ..za 300 km mozes naci jotare 15ke,,,
I druze my savjet ti je da radije stavis 15ke s niskim profilom guma >45 nego da stavljas neke 14ke hmm sa 55_60 debljine gume nece bas da bude izgledno

oprezno s odabirom felni,,,karoserija je vrhunska ,,,samo dobre felge i to je to,,,nek budu 15ke obavezno....za mene bez 15ki nema ni tuninga :cool::cool::cool:


ahahahahah ;)

btw, druze felge su fine, a sad svako zna svoj džep jesu li mu skupe ;)
 
RE: GOLF 2 (PONUDA FELGI)

ahh više me ubiste s felgama :lol: najradije bi vratio 13 org. i zaključa temu hahahaha a do proljeća morat će sjesti neke druge bile 14 ili 15 vidjet ćemo ;)
 
RE: GOLF 2 (PONUDA FELGI)

BBS :cool:


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


...na zimu mali projekt ide,,, poliranje rubova,, još nezz oću sam jer imam, svu potrebnu opremu, pa malo preko vikenda kad sam kući zabavljati se... i srce mi mora ići u drugu boju,, a dvoumim se između zlatne,, gun metal,, i bijele... vidjet ćemo što će na proljeće izaći.. nabavio sam i distancere, al morao sam ih vratiti jer su neispravni bili ;)
 
RE: GOLF 2 -novwe felge-

njavjerojatnije je da će ići u bijelo srce.. to mi je odmah zapelo za oko kad sam ih stavio..
 
Član
RE: GOLF 2 -novwe felge-

crveno srve bi super bilo. jer imas crveno na maski. a zlatno je vise za crveni auto.. bijelo... hmm po meni ce bit previse bijele...
 
Početnik
RE: GOLF 2 -novwe felge-

Srce zlatno ili crveno eveeentualno bijelo , i distance . Mozda nekee oprugice koje malo spustaju i et' ga :cool:

Felge extra !! ;)
 
RE: GOLF 2 -novwe felge-

spušten je on,, nego su većinom slike slikane s poda, pa rubnici izgledaju na visoko... a meni će bijelo sjesti taman,, jer sam gledao slike po netu,, brutalno mu stoje... a distance ništa prije proljeća.. kao ni felge jer sad ide zimski setup... nego sam odlučio sam polirati rubove, jer su cijene dosta velike,, a imam kod kuće i pastu za poliranje rubova,, samo još nezz koje ću brus papire uzeti... ako netko zna više volio bih da mi napiše,, jer i onako zima je dosadna,, dase imam s čim zabavljati :cool::cool:
 
Član
RE: GOLF 2 -novwe felge-

uzmes razne gradijacije vodenog smirgla .. 400, 600, 800, 1000 pa sve dalje i sitnije koliko ti hoces . koliko ce ti kolicnski trebat ne znam ali eto .. mada ima i ovih iskusnijih polir majstora .. pa nek ti oni dadnu vise savjeta . (:)
 
RE: GOLF 2 -novwe felge-

našao sam postupak na netu,,jedino neznam kako ću polirati kad su rubovi plastificirani, vidi se po felgama da malo sjaje... nezz jel se to može riješiti brus papirom :icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top