Golf 2 silver

Golf 2 silver

Član
ja bi samo zatamnio malo ove stopke lajsne obavezno stavio i to GTI da bas bude uklopljeno sve i to je to...;)
 
Član
mojne skidat' crvenu cizu sa lajsni, ne bi onda bilo to to ;) skini naljepnicu BiH, skini zadnje shtopke i podaperi ih iznutra, razliku ces sam vidjeti ;) i molim te skini GTI znakic sa maske, nekako mi to ne ide uz 1.6 karbasa :icon_biggrin: sto se tice zadnjih amblema, nije neki velik problem zapusit' rupe, malo gitovat', i pofarbat' okolo ;)

koliko vidim, znas kako treba da se sredi dvica, nadje se malo koja fula, al' dobar Golf sve u svemu :cool:
 
Član
jarane kad ga vec radis kako treba stavi gti lajsne i ukolni taj gti znak sa maske i stavi onu lajsnu na masci povis farova i bti ce extra..a inace golf ti je super i jos kad bi nalijepio crne carbon folije na vratima izmedzu stakala i gti crne stopke eeee onda bi bio prefektan samo kazem kako bi ja uradio ali svak ima svoje.......I OPET GOLF TI JE SUPER SVE POHVALE..;););););););)
 
Član
sole_boy je napisao(la):
jarane kad ga vec radis kako treba stavi gti lajsne i ukolni taj gti znak sa maske i stavi onu lajsnu na masci povis farova i bti ce extra..a inace golf ti je super i jos kad bi nalijepio crne carbon folije na vratima izmedzu stakala i gti crne stopke eeee onda bi bio prefektan samo kazem kako bi ja uradio ali svak ima svoje.......I OPET GOLF TI JE SUPER SVE POHVALE..;););););););)

e ovako sto se tice lajsni zasad ostaje ovako pokusat cu naci gti originale ,zapravo imam prednje ali mi fale za zadnja vrata jos ,a ako to ne uspije onda idu stara tipa lajsne ali prvo u photoshopu :lol:
kao da si mi procitao misli ,vec odavno trazim ocuvane originalne stopke od gti a istu zamisao sam imao i za to na vratima samo sto nisam planiro carbon ljepit vec obicnu mat crnu foliju ali o tome vise kasnije ;)
hvala puno i tebi i svima na komentarima :icon_smile:
ps. sto se tice znakica :lol: znakic ostaje na masci proekat jos nije gotov :D
 
Član
evo poslije dugo vremena sjeti se ja i vas pa da postavim trenutno stanje :icon_smile:
img0097800x600.jpg

img0101800x600q.jpg

img0102800x600y.jpg

img0103800x600.jpg

img0110800x600d.jpg

img0118800x600.jpg

kao sto vidite na slikama ukinuta crvena linija na maski i nabavljen GTI spojler prednji ,nabavljene su i lajsne za vrata ali nikako da se nakanim i postavim ih :lol:
ali ne daju mi se naci nikako maglenke originalne :icon_confused:
 
Član
Odlican druze,jedno pitanje ovo su 7j felge ??? jeli ti et 28 na njima ??? ako jeste jel ti para nazad sad kad je spusten i kad jos neko sjedne nazad ????
 
Član
Chuza je napisao(la):
Odlican druze,jedno pitanje ovo su 7j felge ??? jeli ti et 28 na njima ??? ako jeste jel ti para nazad sad kad je spusten i kad jos neko sjedne nazad ????

nisam siguran druze 100% ali ispod 7 nisu sigurno cak mislim da su mozda 7,5J a et je 25 to sam siguran i nema problema nikakvih zasad kad je natovaren onda guma dodje malo pod rub ali ne struze ;)

GolFanatiCars sto se tice maglenki jedva cekam da ih nadjem ali nesto se neda a spojler imam u garazi i dvoumim se stalno dali stavit ili ne mozda ako neko moze u photoshopu mi to stavit da vidim jer nekako mi ne ide bas na sivu boju ili je to do mene :icon_rolleyes:
 
Član
ee de ti nama uslikaj sad zadnji dio pa da komentarisemo prednji si odradio uredu samo jos te lajsne na vrata..a spojler cemo odraditi u PS samo postavi slike i zadnjeg dijela da vidimo sta valja sta ne valja i dal i stopke zatamniti..u ostalom dobro si doguro...;)
 
Top