Golf 2 silver

Golf 2 silver

Legend
super je ispao , samo naprijed i sretno u radovima ,.....sto se tice 3m trake .....dok je vrucina uprzi par dana , kad budes mislio da je skines , ima da plačeš :lol: tako da si bez brige ;)
 
Član
enesss je napisao(la):
super je ispao , samo naprijed i sretno u radovima ,.....sto se tice 3m trake .....dok je vrucina uprzi par dana , kad budes mislio da je skines , ima da plačeš :lol: tako da si bez brige ;)

jos nista nisam busio ,iskreno i ne busi mi se ako izgubim izgubim sta me briga :cool:
nabavljeni bijeli zmigavci , malo se radilo i na varenju plastike ali o tome nesto vise kasnije dok se vrijeme popravi pa se bude moglo montirat ;)
 
Član
soffa je napisao(la):
dobro je ispalo samo hoces vracat rubove i lajsnu na vrata...;)

nece ici obicni oni rubovi imam gti bodykit ali je bio ostecen pa sam malo neki dan vario na rubovima gdje bilo osteceno a cim uhvatim vremena postavit cu na auto ;)
fale mi gti lajsne za vrata pa sam mislio iskoristit ove tanke lajsne od stare tipe i postavit ih jer mi se one siroke ne svidjaju nikako
 
Član
danas se malo radilo ,promjenjene kleme jer je ova od plusa napukla bila
nakon toga promjenit hladnjak jer smo ga izgleda ostetili tokom varenja ili sklapanja uglavnom procurio malo bio

ali posto me kisa prekinula u po posla naslo se vremena i za par umjetnickih :lol:


uglavnom hladnjak montiran a za kraj jedna zguza :lol:
 
Član
i evoo poslije duzeg vremena konacno uhvatio malo lijepog vremena da montiram gti rubove ostalo mi jos montirat zadnje rubove i gotovo
evo par slika ;)







 
Član
i evo konacno postavljeni gti pragovi i rubovi malo kisa zeznula ali ipak se zavrsilo






ne znam dali da stavljam lajsne na vrata imam prednje od GTI-a stim da mi fale oni mali djelovi sto dodju na prednjim rubovima a imam i one tanke od stare tipe lajsne
sta vi mislite dali stavljati ista na vrata ili ne:icon_question:
toliko za sada sljedece u planu je ubaciti muziku ;)
 
predobro odradjen golf ;)

ma ostavi tako bez lajsni :icon_biggrin: mogao si skinut sa zadnjeg veznog lima znak i natpis vw i zatvorit rupice kad je vec sve tako clean
 
Član
hvala svima ;)
izgleda da ce odluka bas pasti na tanke lajsne od starog tipa ali onda imam drugu dilemu dali ostaviti onu crvenu liniju po njima sto mi je bila dok su bili obicni branici ili da je skinem pa da budu crne lajsne skroz
i jos jedno pitanje koje me muci je ako bih stavljao lajsne tanke dali ici na tvornicko mjesto na kojem budu znaci ispod tog malog ruba na vratima ili da idem gore iznad kuda idu tvornicke od gti-a :lol:
puno pitanja a malo odgovora

sto se tice tog znaka nazad vjeruj da sam i sam pomisljo o tome ali bilo je kasno da sam se ranije sjetio ukinuo bih i one bocne znakove sto dodju na blatobranima ali zasad ce ipak ovako do daljnjeg
fale maglenke i gti spojler a nikako da naletim :icon_confused:
 
Top