golf 2 ili 3

golf 2 ili 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E drug uzmi ti dvicu.
Ja sam kupio golf 3 Turbo dizela 1993 god za 3500KM, nema goreg auta. Sve mu se zivo kvari, zakrpis na jednom mjestu pojave se 2 nova problema. Znaci oduzelo mi je po zivota i para i zivaca more. Mozes naletit na dobru tricu, al pogledaj koliko ih se samo proizvelo, najmanje od svih golfova. ne bez razloga sigurno. Ja sam pogrijesio sto se nisam raspito prije. Limarija katastrofa, motori losi, neki kvarovi nide veze.
mozda jedna da voalja od 200.
 
Član
golf3td je napisao(la):
E drug uzmi ti dvicu.
Ja sam kupio golf 3 Turbo dizela 1993 god za 3500KM, nema goreg auta. Sve mu se zivo kvari, zakrpis na jednom mjestu pojave se 2 nova problema. Znaci oduzelo mi je po zivota i para i zivaca more. Mozes naletit na dobru tricu, al pogledaj koliko ih se samo proizvelo, najmanje od svih golfova. ne bez razloga sigurno. Ja sam pogrijesio sto se nisam raspito prije. Limarija katastrofa, motori losi, neki kvarovi nide veze.
mozda jedna da voalja od 200.


Pa sta si ti ocekivo? Da ce mu gorit zemlja za 3500? Negovorim o tome koliko vrijedi i je li precjenjen. Pogledaj malo dvice su za te pare.
 
Član
možeš da naletiš na dvicu koja je bolja od svake trice, a možeš i da naletiš na tricu koja je bolja od nekih cetvorki a bgm možeš da naletiš na tricu koja je gora od keca ko što je naletio ovaj gore "golf3td" ...

kolko si ti para odvojio za kupovinu auta :icon_smile:
 
Član
Uvijek je bolje dati u startu više para za auto koje je dobro,nego uzeti krš i ulagati svako malo u njega i opet nikada nisi siguran.Ja sam recimo dao 4000 km za Astru f,'98 godište,nema klime,nema el,podizača,ima abs,servo i auto je bilo bez packe,mehanički i limarijski,a istih takvih Astri je bilo za 2500 km.Samo što ja evo sa svojom godinu dana problema nemam,a nije da se ne vozi i da je na asfaltu stalno.
 
Davno sam rekao da moze lock na ovu temu.Juce je kupljen golf 2 po navedenoj cijeni i ja sam prezadovoljan.Limarija i motor su mu tip top sto mi je i bio cilj.Po ovoj cijeni sam nasao dosta mladjih auta ali za njihovo odrzavanje i sipanje nemam para.Tako da ova tema moze slobodno LOCK;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top