golf 2 ili 3

golf 2 ili 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
dzinn16v je napisao(la):
Ja sam svoju platio 3500 jos bila 1.6 benz 91g.
Ako bas zelis dvicu kupi je,nije to puno para ali mora biti bas vrh za te pare.
Usvakom slucaju bolja dobra 2 nego grob 3.

Za 1.6 benz dvicu si dao 3500 maraka :icon_question:
 
GTI FAN je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Ja sam svoju platio 3500 jos bila 1.6 benz 91g.
Ako bas zelis dvicu kupi je,nije to puno para ali mora biti bas vrh za te pare.
Usvakom slucaju bolja dobra 2 nego grob 3.

Za 1.6 benz dvicu si dao 3500 maraka :icon_question:

Da i to bez premisljana...pogledao sam ih 100 i ni jedna nije valjala...da je covjek pitao 4 dao bi mu,jer je stvarno danas tesko naci dvicu zadnju liniju dubokih branika koja je sve OEM tvornicka boja,nikad kucnuta i plus netreba se farbati;)
 
Ma daj gdje ces dat 3500 km za Golfa 2,dobro je to auto,ali se moze uzet bolje auto za te pare,ipak je to samo golf 2 ....vw-ovci nemojte mi se nac uvrijedjeni ;)
 
Član
Za te pare sa ovim motorima mora bit bas extra extra extra.Nedavno sam prodao dobru 1.6 benza duju za oko 1300 maraka,pa racunajte koja je razlika u cijeni jos ugraditi plin i pokoju sitnicu,mehanicki je bila odlicna.
 
Adnan Mahovac je napisao(la):
Ma daj gdje ces dat 3500 km za Golfa 2,dobro je to auto,ali se moze uzet bolje auto za te pare,ipak je to samo golf 2 ....vw-ovci nemojte mi se nac uvrijedjeni ;)

Jbg kod mene je drugacija situacija...ja sam uzeo auto za projekta,i ulozio poslije u njega xxxxKM tako da je to vec druga prica....bolje da sam odmah dao toliko novaca nego duplo manje pa poslije mjenjaj sve zivo da dobijes nesto da lici na auto.

Recimo ja ne vjerujem u limarske radove i iskreno nebih nikada ulagao u auto kojemu su vareni novi pragovi i rubovi,a pogotovo ne ako je imalo vecih udesa....
 
Momak kupuje auto i pitao je konkretno za savjet: golf 2 ili 3.. ja nevidim sta tu ima nejasno u pitanju, vama je mozda skupa ali mozda on hoce dobrog golfa, svako naginje na svoju stranu a niko da mu da koristan savjet... to jesu auta koja imaju dosta godina, koja su presla puno ali ako je auto kvalitetno odrzavano i ako je extra stanju bolje mu je dati i 3500 KM za golf 2 nego za fiata ili neko mladje auto koje je nekvalitetno odrzavano i za koje su u pocetku potrebna ulaganja... jer mladja auta da vrijede nebi bila 3500 bila bi 5 000 KM ;)
 
Ma najbolje je dodat jos 500 km ako mozes i uzeti Puntica koji je mladji u prosjeku 10 godina od tog golfa i bolji je po svemu,plus sto ima klimu :icon_smile:
 
FirellesMonster je napisao(la):
Momak kupuje auto i pitao je konkretno za savjet: golf 2 ili 3.. ja nevidim sta tu ima nejasno u pitanju, vama je mozda skupa ali mozda on hoce dobrog golfa, svako naginje na svoju stranu a niko da mu da koristan savjet... to jesu auta koja imaju dosta godina, koja su presla puno ali ako je auto kvalitetno odrzavano i ako je extra stanju bolje mu je dati i 3500 KM za golf 2 nego za fiata ili neko mladje auto koje je nekvalitetno odrzavano i za koje su u pocetku potrebna ulaganja... jer mladja auta da vrijede nebi bila 3500 bila bi 5 000 KM ;)

Potpis.
 
Super Moderator
Drug, 3500 za golfa, a de boga ti pogledaj u oglasima kod mene, alfa 156, 2001 godina bez ulaganja, za 4000KM
Ne nagovaram te ja da kupis nego je po meni glupo tolike pare davati na takvo auto kad se 10 puta bolje moze kupiti za iste pare
 
Član
Kojeg god da kupis ili golfa 2 ili 3 ta su auta iskreno sepeti bez uvrede, ne udobni, tvrdi, dizel trese, i dalje da ne nabrajam... za 3500 do 4000 mozes uzeti auto maldje, bolje, udobnije, i sigurnije 10 puta od oba ta. Osim ako si i ti jedan od onih sto ne vide dalje od golfa odnosno VW-a. Na kraju krajeva za te pare mozes uzeti auto koje je isto godiste kao ta dvica ali za sigurno klasu ako ne i dvije klase vise nego ta dvica, a klasa iznad znaci puuno puuuno a kamoli dvije klase... Po meni ni za jedno ni za drugo ne bih dao vise od 2000 maraka, i to je puno.
To je moje misljenje jer je dvica daavno prevazidjeno auto to samo bosnjo jos voza, a i ta trica nije daleko od te dvice jer je to haman pa isto auto a imas ulagati na nju jos para :D
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Ja sam svoju platio 3500 jos bila 1.6 benz 91g.
Ako bas zelis dvicu kupi je,nije to puno para ali mora biti bas vrh za te pare.
Usvakom slucaju bolja dobra 2 nego grob 3.

Za 1.6 benz dvicu si dao 3500 maraka :icon_question:

Ne pričamo o loverima duje koji ih dotjeraju da budu "up to date" sa današnjom tehnologijom.. za njih ovo nije puno, i ja da volim duju platio bih dobar primjerak ovoliko para... ali ovdje se priča o daily drive autu i to je za moj pojam puno para za običnu dvicu, a sedmica već izašla pffffff.. pozz
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
Ne pričamo o loverima duje koji ih dotjeraju da budu "up to date" sa današnjom tehnologijom.. za njih ovo nije puno, i ja da volim duju platio bih dobar primjerak ovoliko para... ali ovdje se priča o daily drive autu i to je za moj pojam puno para za običnu dvicu, a sedmica već izašla pffffff.. pozz

za ovo sve boldano imaju rijeci i u nasem jeziku...
 
Član
zlajaaa je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
Ja sam svoju platio 3500 jos bila 1.6 benz 91g.
Ako bas zelis dvicu kupi je,nije to puno para ali mora biti bas vrh za te pare.
Usvakom slucaju bolja dobra 2 nego grob 3.

Za 1.6 benz dvicu si dao 3500 maraka :icon_question:

Ne pričamo o loverima duje koji ih dotjeraju da budu "up to date" sa današnjom tehnologijom.. za njih ovo nije puno, i ja da volim duju platio bih dobar primjerak ovoliko para... ali ovdje se priča o daily drive autu i to je za moj pojam puno para za običnu dvicu, a sedmica već izašla pffffff.. pozz

Pa da.Ima posebnih primjeraka koji vrijede i vise para,koji su presli ispod 100 000 npr ,onda neke edicije ,oem ili sa ukusnoim tuningom,gti-ovi ali i to samo u ekstra stanju, itd,ali konkretno za ovu nebi dao 3500 osim ako nije bas tip top top stanje ali ok ,konkretno sto se tice ove nedoumice i ja bi izabrao ovu duju ispred ove trice i to je sigurno jako kvalitetno auto,malo trosi ali ipak i 3500 km je lijepa svotica ;).
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top