Golf 2 GTI

Golf 2 GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Izvinite za slike jbg nisam znao kako da ih upload drugacije :$

Hvala svima :)

E da krenem redom sto se tice farova i maske necu je mjenjati jer se meni ovako
svidja i to je fabricko stanje golfa jedino mozda stavim kristalne farove i male i
velike stim onda idu kristalni zmigavci na prednjem braniku i mali zmigavci na
blatobranima, a i zadnje stop lapmpe onda moraju da budu kristalne da je sve komplet :D:D:D...

Sto se tice farbanja branika u crnu boju nesto mi se ne dopada bas da je sve isto jbg
bolje je ovako da se malo razlikuje jer je auto crno pa nema velike razlike a da je neka
druga boja ta bi solucija bila extra :)...

Necu da kvarim fabricki izgled autu hocu da ovakav ostane vazda samo sto ce da bude jos
utegnutiji :D al polahko ima vremena nije zurba nigdje :D

A evo i za ovoga sto voli mazde 323 hehehe ta mi je mazda bila od brata al je prodao nedavno :D
 
Član
odlican volim vidjeti fabrickog GTI-a a sjedista ces nabaviti polahkooo :D a to da li ce biti utegnut ne sumljam imas alat sav :D pozzzz
 
Član
AmmaR84 je napisao(la):
odlican volim vidjeti fabrickog GTI-a a sjedista ces nabaviti polahkooo :D a to da li ce biti utegnut ne sumljam imas alat sav :D pozzzz

Ti me sigruno znas cim kazes da imam sav alat :D:D:D

Bio sam odsutan neko vrijeme sad sam opet tu evo sad cu da ubacim slike kako valja pa opet pregledajte :D
 
Član
Dtacio je napisao(la):
AmmaR84 je napisao(la):
odlican volim vidjeti fabrickog GTI-a a sjedista ces nabaviti polahkooo :D a to da li ce biti utegnut ne sumljam imas alat sav :D pozzzz

Ti me sigruno znas cim kazes da imam sav alat :D:D:D

Bio sam odsutan neko vrijeme sad sam opet tu evo sad cu da ubacim slike kako valja pa opet pregledajte :D



ako nisam fulio znam te hhehehehe :D
 
Član
AmmaR84 je napisao(la):
Dtacio je napisao(la):
AmmaR84 je napisao(la):
odlican volim vidjeti fabrickog GTI-a a sjedista ces nabaviti polahkooo :D a to da li ce biti utegnut ne sumljam imas alat sav :D pozzzz

Ti me sigruno znas cim kazes da imam sav alat :D:D:D

Bio sam odsutan neko vrijeme sad sam opet tu evo sad cu da ubacim slike kako valja pa opet pregledajte :D



ako nisam fulio znam te hhehehehe :D




Pa reci da vidim jesi li fulio hahaha, upravu si za to da imam sav alat pa sad da vidim znam li ja tebe :p
 
Član
heheheeheh eto vidis da me znas :D jesi nasao sjedista?
aa golfer nemam rijeci ovako preko slika fin pravo samo ga cuvaj :D
 
Član
Sajo_Golf GT je napisao(la):
nista radovi osim popravki i servisa :icon_smile:

ovakav je odlican;) kultura:cool:

hehehehe ma jasta samo naspi 95-ice pun rezervar i pun gas nema nista bolje mm :p...nece biti prepravki samo sto cu jos neke sitnice da uradim al pretezno unutar nista vani :D

AmmaR84 je napisao(la):
heheheeheh eto vidis da me znas :D jesi nasao sjedista?
aa golfer nemam rijeci ovako preko slika fin pravo samo ga cuvaj :D

A nisam brate ni trazio da ti pravo kazem al nesto kontam da ova svoja uradim posto cu i tapacire da presvlacim pa hocu i sjedista i tapacire da mi ljudi urade u istu boju sa istim detaljima :D mislim da je bolje jer i ta sto kupim morao bi da presvucem kao i tapacire :D

A ja opet ne znam ko si hljeba mi ajde ba govori hahahahahaha ne znam da me ubijes :$
 
Član
hahaha dolazio sam par puta dole radio nesto na svom ljubimcu ali zadnji put sam dolazio sa starim na Bori mjenjali prednji most :D znas li sad ko sam :D

ma najbolje ti je da sve u kompletu uradis kako treba kad vec hoces nego da uzimas neka druga sjedista.... samo lagano i umjeren gas do daske :D
 
Član
AmmaR84 je napisao(la):
hahaha dolazio sam par puta dole radio nesto na svom ljubimcu ali zadnji put sam dolazio sa starim na Bori mjenjali prednji most :D znas li sad ko sam :D

ahaaaaa sad znam ko si hahahaha kako necu znati jbt :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top