Golf 2 GTI

Golf 2 GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nista ne diraj! Samo fabrika druze.

Eventualno neke BBS RM (RS), Centra Turbo, Shmidt Modern Line, ATS Cup
i gewinde.
 
Član
još kad bi mu nabacio RMice :icon_biggrin: super je ovako kultura, mogao si naći kakve bolje felge
 
Član
superman je napisao(la):
još kad bi mu nabacio RMice :icon_biggrin: super je ovako kultura, mogao si naći kakve bolje felge

Buraz meni su ove felge prelijepe samo sto nisam mogao da nadjem cepove za njih :(...ovake felge sam vidio samo jos na jednom golfu i nema ih vise :D a tebi ako se ne svidjaju sta ja mogu pa ja :D meni su extra :) al bit ce i drugih abd samo polahko :D...
 
Član
Vozdra drugovi,

Interesuje me dal neko ima desnu plasticnu obrvu za mog Golfa? Obrva nije obicna jer ima prelaz na prag i prelaz na tanku lajsnu, mogu u opciju doci i obrve od G60 one su malo sire od ovih mojih...:D

Hvala unaprijed bilo bi mi drago kad bi to nasao :) na otpadima nema nigdje a nema ni u radnjama nazalost :(
 
Član
Dobar golf nema sta ;)
Taman sam ti htjeo predloziti lonac neki da stavis kada vidim postavljen vec :icon_smile:
Nemoj stavljati kristalne stope niti farove..nisam siguran za ove stope jesi li ih ti farbao ili su origigi Helline?Ja misli mda nisu..ako nisu nadji Helline tekve i stavi samo kristalne zmigavce ;)
 
Član
Hvala na prijedlozima imamo isti ukus i nisam planirao stavljati kristalne stop lampe niti farove samo te zmigavce kristalne moram postaviti...Ove stop lampe sam dobio i farbane su al i njih cu kupiti orginalne da bude sve po propisima...
A remus je legao ima par mjeseci sad ima zvuk hard al bas :D...
Ubrzo ce biti i video neki pa cu ga postaviti na forum :D...
 
Član
Ma ja drug to ce biti ekstra ;)
Samo nezz valjalo bi prvo te probati zatamniti :icon_smile:
Nadjes nekog komada store(kao sto se stavlja protiv komaraca na prozore)
Zategnes preko zmigavaca koliko mozez i predjes mat sprejom..ako t ise to ne bude svidjalo uzmes ove zmige :D
http://www.pik.ba/artikal/1636311/kristalni-zmigavci-golf2/
 
Početnik
meni se ovako svidja ja ne bih vise nista diro kulturno fino uradjeno
btw svidja mi se ono crveno naprijed oko maske :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top