Golf 2 - generalka

Golf 2 - generalka

ako ćeš ga komplet farbati, ja bih ti preporučio
da pozatvaraš sve znakove(vw,golf,gl i sl)
ako ćeš u bijelu farbati nemoj fabričkom e90 nego
traži malo svjetliju nijansu. šta ti imaš u planu?
 
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
ako ćeš ga komplet farbati, ja bih ti preporučio
da pozatvaraš sve znakove(vw,golf,gl i sl)
ako ćeš u bijelu farbati nemoj fabričkom e90 nego
traži malo svjetliju nijansu. šta ti imaš u planu?

pa da ide kompletno farbanje a ja sam kontao da krov farbam u crno ! a sve ostalo bjelo, a kako mislis da trazim malo svjetliju nijansu
 
Član
moj prijedlog farbaj ga u jednu boju, taj crni krov je sad ''in'' i svaki dan vidjam vise auta sa tim... al izac ce i to iz fazona, isto kao sto su nekad bile furka neonke ispod auta-svako drugo auto kacalo neonke,.. moj prijedlog farbaj u jednu boju, mozda da dodas perle, al to je na tebi da odlucis,
 
adams je napisao(la):
moj prijedlog farbaj ga u jednu boju, taj crni krov je sad ''in'' i svaki dan vidjam vise auta sa tim... al izac ce i to iz fazona, isto kao sto su nekad bile furka neonke ispod auta-svako drugo auto kacalo neonke,.. moj prijedlog farbaj u jednu boju, mozda da dodas perle, al to je na tebi da odlucis,

aha ... jbg to jest da ce izaci iz fazona al et.. a drug moj 1 l perle 200 km teesko je odvojit mozda uzmem svjetliju bjelu
 
Član
il svjetliju bijelu il ako ne zans sat ces... mjenjaj skroz farbu na autu(onda moras na tehnicki ici to je nekih50-60km zbog promjene boje).
 
adams je napisao(la):
il svjetliju bijelu il ako ne zans sat ces... mjenjaj skroz farbu na autu(onda moras na tehnicki ici to je nekih50-60km zbog promjene boje).

aha dobro drug to je dobar savjet ! skontacu se kako cu i sta cu :) he polak
 
evo zavrseni su varovi i prelazimo na smirglanje ... nesto sam kontako da ga ofarbam u mat crnu sta vi mislit ?? da l da uzmem mat crnu ili svjetliju bjelu??
 
Član
MawiGenius je napisao(la):
evo zavrseni su varovi i prelazimo na smirglanje ... nesto sam kontako da ga ofarbam u mat crnu sta vi mislit ?? da l da uzmem mat crnu ili svjetliju bjelu??
ev ti moj predlog ofarbaj ga u candy white ili kako se vec zove extra boja
ak vec ides na to da bude bjela izaberi ovu
 
Eto i moja skrbulja zavrsena,ima jos malo sitnica ali doce sve na svoje vrijeme ... samo jos felgice fale i zmigavci i mislim da bi to bilo to..

5l2dft.jpg


2hcl4c4.jpg


1zx5js7.jpg


aot6yo.jpg


j792fa.jpg
 
Administrator
fino je ispao.... samo nisi mu trebao zadnju tablicu na gepeku zatvarat... ustimaj malo bolje zadnji branik... fali ti maska bez znaka, felge, stopke ali samo polako... sve ce to doci na svoje ;) sretno u nastavku ;)
 
drug, iskreno ovaj krov crni mu ne leži nikako, onda
zadnju haubu što si skroz poravnao isto ne valja bez neke
modifikacije karambolke, kad budeš u mogućnosti gledaj
masku bez znaka i štopke da kupiš :icon_smile:
 
Top