Golf 2 - generalka

Golf 2 - generalka

jbg svako svoj ukus ima ...
ah narawdo doce maska,i stopke,i fele... a sto se tice zadnjeg branika fali mi nosac na desnoj strani trazio sam da kupim al kazu dok dodje pa bice sve to za koji dan....
 
Član
lijepo je ispao,slazem se s ostalim za krov to bi da ja radim sebi promjenio al et svako sredjuje kako se njemu svidja,a vidjet cemo kad to lijepo poslozis s felama i ostalim;)
 
Član
Lijepo je leglo i sad je baš super ,još neke stvari staviti gore navede...i jedno pitanje jesi farbao gornje dijelove karambolki ovo crno mat??pozzz
 
bad_look je napisao(la):
Lijepo je leglo i sad je baš super ,još neke stvari staviti gore navede...i jedno pitanje jesi farbao gornje dijelove karambolki ovo crno mat??pozzz

he hvalla :) branike nisam farbao, samo sam kupio nove tako da je to fabricka boja i donji kraj sam farbo u bijelu boju ...
 
BHT Ovisnik
meni se sviđa,samo jos te felgice,pragove,opruge i neke ljepse stopke biti ce ooodlican:cool:
i da ralica :icon_biggrin:
 
Član
VIDI SE DA JE OVERHAULIN svaka cast na radovima,ima truda a gdje se radi tu se mora i pogrijesit.;)
 
CoL3-99 je napisao(la):
meni se sviđa,samo jos te felgice,pragove,opruge i neke ljepse stopke biti ce ooodlican:cool:
i da ralica :icon_biggrin:

heh pa narawno drug sad su ostale sitnice da ga otvore :) ma bice sredjeno i to i onda samo lagano : ))

Dzeniii je napisao(la):
VIDI SE DA JE OVERHAULIN svaka cast na radovima,ima truda a gdje se radi tu se mora i pogrijesit.;)

hehe :) tako jee!!! niko nije prawio auto a da ne pogrijesi u necem jbg na greskama se uci pa tako ;)
 
Član
lijepo bgmi...velika zamjerka je na ovo sto si zatvorio gepek to mi se nimalo ne svida to je nakad bilo in sad mislim ne...ljepse izgleda zatvoriti samo bravu...normala fale felge i to je no1..krov mi se svida i ja planiram farbati u crnu samo si trebao farbati do kraja gume od sajbe ljepse bi se uklopilo. ...ovaj krov je nekako vise modern look nego old school pa bi ja isao na tu varijantu znaci neke novije felge i pragovi
 
AnDel je napisao(la):
lijepo bgmi...velika zamjerka je na ovo sto si zatvorio gepek to mi se nimalo ne svida to je nakad bilo in sad mislim ne...ljepse izgleda zatvoriti samo bravu...normala fale felge i to je no1..krov mi se svida i ja planiram farbati u crnu samo si trebao farbati do kraja gume od sajbe ljepse bi se uklopilo. ...ovaj krov je nekako vise modern look nego old school pa bi ja isao na tu varijantu znaci neke novije felge i pragovi

vjeruj mi druze da ni sam nisam imao vise ideja kako sta da radim!! pa sam isao po tom kako vidim kod drugih jbg... sad znam o cemu govorite i sta je IN ali jbg da ste prije mi barem rekli al et :)
 
Član
sve se to da ispraviti, zamjeniti.. samo polako bitno je da se ima sta raditi i dalje...
ja sad ovdje zamjenio gepek ovaj iako nije imperativ i ovo je ok...
1.felge crno/sivo ili krom..al obavezno crno:)
2.zakucavanje i ralica
3.gti pragovi i rubovi
5.gti lajsne
6.izduv neki mocan i zvoni
ja tako zamislio pa polako radim i na svom
 
AnDel je napisao(la):
sve se to da ispraviti, zamjeniti.. samo polako bitno je da se ima sta raditi i dalje...
ja sad ovdje zamjenio gepek ovaj iako nije imperativ i ovo je ok...
1.felge crno/sivo ili krom..al obavezno crno:)
2.zakucavanje i ralica
3.gti pragovi i rubovi
5.gti lajsne
6.izduv neki mocan i zvoni
ja tako zamislio pa polako radim i na svom

heh lijepo si zamnislio :) ok hvala na malo savjeta sredicemo mi to ;) heh
 
Top