Golf 2 by:Srle upao mu 1.8 GT

Golf 2 by:Srle upao mu 1.8 GT

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
E ovako ide prica! Meni je 14-a jel ,al meni je auto jedina ljubav znaci ono je*** knjigu i sve ostalo digni mi haubu daj da se podvucem pod auto i da radim! A sad malo o autu...auto je inace od starog ali kako smo se preselili na jedno mjesto malo udaljenije od centra grada...ja sam stalno za volanom:lol:

Rijec je o Golfu 2 1.6 benzin motoru sa 55kw! Et slike sutra malo je sad mrak pa nmg da ga slikam ,a uskoro imam i nekih planova za kupovinu felni,farova...znaci ono malo sminke a za koju godinu kad voznja krene ozbiljno i na pravim ulicama ide i malo pojacanje motora neki 2.0 16V iz Golfa MK3....pa street racing lagano al ostavimo sad too! I krenimo na razgovor o autu i ako neko ima nekih savjeta oko radova na njemu smo recite. :icon_question: Svaki savjet je dobrodosao!! :lol:
 
RE: Golf 2 by:Srle

Lijepi planovi ;) sretno i da to sve sve uradis sto si planirao :cool:

kad nam stavis slike auta i njega cemo prokomentarisat
 
Početnik
RE: Golf 2 by:Srle

Dzeniii je napisao(la):
moras se prvo predstavit

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
dobro je sto je benzin, dizeli su vise dosadili, imas li slika auta

GolFanatiCars je napisao(la):
Lijepi planovi ;) sretno i da to sve sve uradis sto si planirao :cool:

kad nam stavis slike auta i njega cemo prokomentarisat

M A R E X je napisao(la):

SLIKE U SLEDECEM ODGOVORU SAMO DA IH SMANJIM OVAKO TREBA DUGO DA SE UPLOADUJU! :D

G2_1.6B je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
moras se prvo predstavit

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
dobro je sto je benzin, dizeli su vise dosadili, imas li slika auta

GolFanatiCars je napisao(la):
Lijepi planovi ;) sretno i da to sve sve uradis sto si planirao :cool:

kad nam stavis slike auta i njega cemo prokomentarisat

M A R E X je napisao(la):

SLIKE U SLEDECEM ODGOVORU SAMO DA IH SMANJIM OVAKO TREBA DUGO DA SE UPLOADUJU! :D

http://img340.imageshack.us/img340/3536/dsc00522a.gif

Evo i ova preko imageshacka a poslje vam saljem dok odradim u ps planove za auto!

G2_1.6B je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
moras se prvo predstavit

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
dobro je sto je benzin, dizeli su vise dosadili, imas li slika auta

GolFanatiCars je napisao(la):
Lijepi planovi ;) sretno i da to sve sve uradis sto si planirao :cool:

kad nam stavis slike auta i njega cemo prokomentarisat

M A R E X je napisao(la):

SLIKE U SLEDECEM ODGOVORU SAMO DA IH SMANJIM OVAKO TREBA DUGO DA SE UPLOADUJU! :D

G2_1.6B je napisao(la):
Dzeniii je napisao(la):
moras se prvo predstavit

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
dobro je sto je benzin, dizeli su vise dosadili, imas li slika auta

GolFanatiCars je napisao(la):
Lijepi planovi ;) sretno i da to sve sve uradis sto si planirao :cool:

kad nam stavis slike auta i njega cemo prokomentarisat

M A R E X je napisao(la):

SLIKE U SLEDECEM ODGOVORU SAMO DA IH SMANJIM OVAKO TREBA DUGO DA SE UPLOADUJU! :D

http://img340.imageshack.us/img340/3536/dsc00522a.gif

Evo i ova preko imageshacka a poslje vam saljem dok odradim u ps planove za auto!



Rad u PS evo procenitee!
http://img837.imageshack.us/img837/3536/dsc00522a.gif
 

Prilozi

  • DSC00524a.gif
    DSC00524a.gif
    315,2 KB · Pregleda: 91
Član
RE: Golf 2 by:Srle

nije lose...fino pa je benzinjara... nije lose ...usliaj nam i iznutra...sta si se stisko sa slikama... prvo ga ispoliraj citavog...vidi se da je matirao...pa onda idi dalje..ako ces te branike i rubnjaek ostavljat...malo ih obnovi ...ovako nisu bas fini za oko ....pa felge neke 15" ..al nista bez spustanja... koliki ti je budzet...lako je nac sta kupiti...keshiba predstavlja problem
 
Član
RE: Golf 2 by:Srle

Taaky je napisao(la):
nije lose...fino pa je benzinjara... nije lose ...usliaj nam i iznutra...sta si se stisko sa slikama... prvo ga ispoliraj citavog...vidi se da je matirao...pa onda idi dalje..ako ces te branike i rubnjaek ostavljat...malo ih obnovi ...ovako nisu bas fini za oko ....pa felge neke 15" ..al nista bez spustanja... koliki ti je budzet...lako je nac sta kupiti...keshiba predstavlja problem

pootovo kad imas 14 god heh ;);)
 
Početnik
RE: Golf 2 by:Srle

Samo polako,bit ce nesto.Vec ti je netko napisao da ispoliras auto i da pofarbas sve plastike u crno.ako nemas para za sprejeve kupi jedan kokpit sprej i osvjezi plasticne djelove dok ne skupis lovu za sprejeve.Ovako se cini da nije bas u bajnom stanju...

;);)
 
Član
RE: Golf 2 by:Srle

da :lol: ... mada nema ni ja puno vise... sace 16 al et.... tako da nemam sta puno vise pametovat..al on je jos osnovnjak al et...i meni je potpuno bezze ulagat u auto koje nije tvoje..bez obzira sto je tatino ili bilo cije..bolje skupljat pare..pa kupiti vlastito auto...pa kakvo god da je..i onda ulagat...
 
Početnik
RE: Golf 2 by:Srle

Taaky je napisao(la):
da :lol: ... mada nema ni ja puno vise... sace 16 al et.... tako da nemam sta puno vise pametovat..al on je jos osnovnjak al et...i meni je potpuno bezze ulagat u auto koje nije tvoje..bez obzira sto je tatino ili bilo cije..bolje skupljat pare..pa kupiti vlastito auto...pa kakvo god da je..i onda ulagat...
haha eto i mene,imat cu 18 za mjesec dana a vec sam utukao para PREVISE u auto,i jos cu sad slagat VR-a.
 
Član
RE: Golf 2 by:Srle

da da..ima nas takvih na forumu...i ja sam se uclanio kada sam imao 14..i sanjao sam..jao kupit cu sebi mk3-4 ...pa ovo pa ono....a sto si stariji ...sve vise gledas svijet pravim ocima..i gledas mogucnosti...i na kraju stanes na ono sto realno mozes imat...ja sad isto mogu ...svu ustedjevinu sto imam..spucat na mk4 od starog...i ispada da sam mogao i baciti pare u vodu...jer ipak on to auto voza..i on ce ga prodat kad hoce...a ja pusim lulu :lol: zato cekam iducu sezonu..da prikupim jos malo god...pa cu sebi kupit mk2...i onda lagano pocet...i radit onoliko koliko mogu...
 
Početnik
RE: Golf 2 by:Srle

Taaky je napisao(la):
da da..ima nas takvih na forumu...i ja sam se uclanio kada sam imao 14..i sanjao sam..jao kupit cu sebi mk3-4 ...pa ovo pa ono....a sto si stariji ...sve vise gledas svijet pravim ocima..i gledas mogucnosti...i na kraju stanes na ono sto realno mozes imat...ja sad isto mogu ...svu ustedjevinu sto imam..spucat na mk4 od starog...i ispada da sam mogao i baciti pare u vodu...jer ipak on to auto voza..i on ce ga prodat kad hoce...a ja pusim lulu :lol: zato cekam iducu sezonu..da prikupim jos malo god...pa cu sebi kupit mk2...i onda lagano pocet...i radit onoliko koliko mogu...

tako je;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top