Golf 2 by Madison

Golf 2 by Madison

Član
odlican golf, i ja jedva cekam da bbs budu na autu, taj 15ti april... :)
a gume mogu /45 ako ces auto vise gledati na parkingu nego biti u njemu, ko iole prelazi kilometara, a hoce da ima zdrave bubrege ispod /50 nista... ;)
 
Član
Hvala momci jos jednom na ovakvoj podrsci, moram da naglasim da uzivo boja nije u bas najboljem stanju, jer ipak je to auto star 20 godina, izgreban je dosta. Najbolje bi mu doslo jedno farbanje, no za to se nema kesha, tako da ce verovatno pasti bar poliranje, posto nikad ni to nije doziveo :icon_biggrin:

@ljuboje

ALI.... :lol:

Skupe su gume, mada sledece sezone mozda predjem i na /45, ali ne obecavam nista :cool:
 
Član
ja imam 45 i idem na 50, vec sam kupio dvije, a jos cu dvije, ne moze se izdrzat po ovim rupama majku im, nije velika razlika izmedju 45-50 ali se na nasim putevima osjeti fino
 
Član
hah,pa jbg...
mozes zamisliti kako je meni na 165/50r15,a ovih dana naprijed cu montirati 165/45r15
bukvalno,gume nema nikako.... :icon_smile:
prema tome...madison...prelazi na /45 !!!!
 
Član
hehe, ma odmah bih ja presao na /45, al' brate auto vozi i moja keva, pretprosle godine mi je razbila jednu felnu i sa ovim gumama :icon_cry:
Zavisi sve od finansija, i koliko sam spreman da rizikujem :lol:
 
Član
GTi spojler je u podrumu druze, sa njim ne bih mogao da se penjem na trotoare, tj. ja bih mogao ako se nakosi prvo felna, ali keva bi ga slomila prvog dana, s obzirom gde se sve parkira...
Montiracu ga u aprilu za skup u Cacku makar, za svoju dusu :cool:
 
Član
Uzeo danas presvlaku za rucicu menjaca, u pitanju je prava koza, i radjeno po meri za dvojku, savovi su bas dobri, inace koliko sam provalio po kutiji, nemacka proizvodnja...
DSC00067.jpg


A ovaj zekonja sa slike je narucen, tako da ce i pozadi biti rabbit :cool:
CIMG1495.jpg



PS: Ovim putem pozivam sve ljubitelje VW-a na Wagenfest, ko nije video:
WAGENFEST #2

Dakle, Cacak, 16-i april ;)
 
Član
Kozica se uklopila perfektno, kao iz fabrike;)
DSC00071.jpg


A evo kako izgleda motor nakon duge zime :icon_evil:
DSC00074.jpg


Ali, sve se da resiti :cool:
DSC00089.jpg

DSC00077.jpg

DSC00093.jpg

DSC00078.jpg

DSC00090.jpg



A da se vise ne bi toliko prljao, stavljen je i suspleh:
DSC00086.jpg



Sledece na redu je ugradnja balans stangle, i komplet poliranje, mada ce krov mozda morati da se farba...
 
Član
Je l' neko spomenuo GTI spojler? :cool:

DSC00112.jpg

DSC00111.jpg



A evo i razloga zasto ga izbegavam, ovo je najblazi ivicnjak, i cak i njega kacim :icon_biggrin:
DSC00149.jpg

DSC00148.jpg


Filter vazduha je opran:

DSC00116.jpg

DSC00125.jpg



I evo nekih slika sa Wagenfesta 02, zao mi je sto su nam se datumi gotovo poklopili sa Gradiskom, ali se nadam nekom buducem zajednickom druzenju ;)


DSC00154.jpg

DSC00160.jpg

DSC00159.jpg

DSC00161.jpg

DSC00162.jpg

DSC00164.jpg

DSC00163.jpg



Ako budem skupio para na leto mozda padne i komplet farbanje, ako ne, cekam sledecu godinu... Da smo zivi i zdravi :cool:
 
Top