Golf 2 by Madison

Golf 2 by Madison

Legend
ovo ti je nazalost negativno, jer znas da ti se intercooler grije, tj da grije zrak unutra :)
vecina onih koji imaju ovaj motor, na ovako rijesen nacin su imali isti problem, jer ne dolazi dovoljno zraka da ohladi intercooler, znas kako je kod mene sad, uhvati se led po ovoj usisnoj cijevi :)

puno efikasnije rijesenje je ispred maske, ali nebih ti preporucio da to radis, nek ostane ovako kad je vec orginalni IC ;)
 
Član
@noke
Pa ako je taj deo haube jedini smrznuo verovatno da je tu hladan vazduh po nekoj mojoj logici? oO
A ide stvarno odlicno da kucnem u drvo, tako da ga ne bih dirao :)

Hvala i ostalima na komentarima!
 
Legend
Madison je napisao(la):
@noke
Pa ako je taj deo haube jedini smrznuo verovatno da je tu hladan vazduh po nekoj mojoj logici? oO
A ide stvarno odlicno da kucnem u drvo, tako da ga ne bih dirao :)

Hvala i ostalima na komentarima!

ovaj dio koji ti nije smrznuo je tacno iznad intercoolera, znaci da ima neki izvor toplote ispod, koji grije haubu sa donje strane, kroz onu zastitu koju imas sa donje strane haube, znaci da ima toplote :)

nekad ljeti pipni rukom intercooler, pa vidi jel hladan :)
 
Član
I malo levo od ic-a(ne vidi se na slici, tj. vrlo malo) je takodje smrzlo, tj. deo izmedju hladnjaka i motora, negde kod bosch pumpe...
Mada jeste da ga greje motor sa leve strane, ali makar mu dovod vazduha funkcionise. Mislim da VW nije to bas tek tako stavio, mada jeste tacno da je moglo i bolje, ali su gledali da ne bude daleko od turbine jbg...
 
Član
Ima nekih novina, pa da podelim sa vama :cool:

Haubenlifteri(motor je prljav jer vise od 4 meseci nije pran, zima...) :
Obraz014.jpg


Uzet drugi volan, Momo, precnik 27,5cm, nema manjeg :D Vrlo zgodan za ruke, a tek za krivine :123:

Obraz004.jpg

Obraz040.jpg

Obraz043.jpg

Obraz046.jpg



I navlaku za haubu sam namestio samo probno, kad prestane ovaj sneg stavljam je konacno. Fino izgleda, kad montiram bbs-ke bice bolje ;)

Obraz022.jpg

Obraz020.jpg


Ne obracajte paznju na retrovizor, to styling by moja majka :smajli16:
 
super volan ;)

super golf :cool: svidja mi se kako mu pristaje navlaka za haubu ;)

ne bih ni primjetio retrovizor da nisi napisao :smajli16:
 
Član
Svaka čast, super ga sređujes ;) Volan mi se sviđa, grudnjak mu lepo stoji i menjač mu je gotivan :)
 
Legend
fino ispalo a reci mi kako si poravnao mjesto za tablicu na prednjoj karambolci posto i ja imam u planu da je poravnam ;)
 
Član
Ekstra drug sve je za 10 ;)
A jel ovo americka karmabolka ili se varam :icon_question:
Zasto si onda stavio bijele zmige bolje bi bilo sa zutim ako je americka ;)
 
Top