Golf 2 2.0 8v Rat Look update str. 22

Golf 2 2.0 8v Rat Look update str. 22

Član
RE: Golf 2 2.0 8v Rat Look

Jeste markane ondje mi je zgrada eto koliko vremena imam nisam ih u stanju uslikat da stavim na bhtuning jebat ga!
 
Član
RE: Golf 2 2.0 8v Rat Look

'ajde, 'ajde vise!!! Idemo ga hvatati za vrat ili da rijesi POTENCIOMETAR!!!!! 8||:icon_twisted:
 
Član
RE: Golf 2 2.0 8v Rat Look

nejavlja se adamovic85 ima on reko sam mu da mi ga posalje ali nema odgovora! jbg
 
Član
RE: Golf 2 2.0 8v Rat Look

Buraz nisam upratio da si motor napakovao... neka je sa srećom.

Sad mi Goran reče šta tražite, pogledam večeras, bio je jedan u dijelovima prije 3 mjeseca, neznam jeli ostalo išta od njega... pa javim ;)
 
Član
RE: Golf 2 2.0 8v Rat Look

antrax je napisao(la):
Buraz nisam upratio da si motor napakovao... neka je sa srećom.

Sad mi Goran reče šta tražite, pogledam večeras, bio je jedan u dijelovima prije 3 mjeseca, neznam jeli ostalo išta od njega... pa javim ;)

Hajde moj antrax iznenadi nas... :p Valjda ce ostati samo pitenciometar :)
 
Član
RE: Golf 2 2.0 8v Rat Look

IMA LI IKO POTENCIOMETAR LER GASA ZA GOLFA 3 GTI 2E oznaka motora treba mi za streeet race do 15-og
 
Član
RE: Golf 2 2.0 8v Rat Look

g0go je napisao(la):
antrax je napisao(la):
Buraz nisam upratio da si motor napakovao... neka je sa srećom.

Sad mi Goran reče šta tražite, pogledam večeras, bio je jedan u dijelovima prije 3 mjeseca, neznam jeli ostalo išta od njega... pa javim ;)

Hajde moj antrax iznenadi nas... :p Valjda ce ostati samo pitenciometar :)

Nema buraz od ovog ništa... otišlo u željezo što je ostalo.

Make, ujutru moram u HR, evo ti broj od Anesa iz Konjica, momak sa foruma... reci da sam ti ja dao broj, on mi je govorio prije nekih mjesec dana da je došla ta trica na autootpad u Konjicu i ide u dijelove... sad šta od nje ima, nemam ti pojma, nek ti on provjeri blizu mu je... 062 376 507

pozz.
 
Član
RE: Golf 2 2.0 8v Rat Look

zvao ga nejavlja mi se probat cu ponovo hvala jos jednom pozz!

Evo mali update:
Prvo slicice dok nisam prodo felgice



Onda sam kupio i zadnji branik od amerikanca u nadi da cu ga zamjenuti za zmigavce od amerikanca ali ostat ce kod mene sve su prilike!


Onda je na red doso motor od trice GTI 2.0 8v 2e ubacen ali me zeza potenciometar ler gasa

I evo koja slika friska sa piste da vidimo kako stucko ide i sve u svemu zadovoljan sam :D


Imam jos masu stvari poslikat ali nikako do tada by by ::D
 
Član
RE: Golf 2 2.0 8v Rat Look

Beton, beton, samo beton!!!! :123:

http://www.youtube.com/watch?v=PavQELqMFTA
 
Član
RE: Golf 2 2.0 8v Rat Look

a gdje cupate ove stvari americk nego ja bi skino ovu lajsnu na vratima i obrusi ovaj znak na maski nek zahrdja i on...;)

soffa je napisao(la):
a gdje cupate ove stvari americk nego ja bi skino ovu lajsnu na vratima i obrusi ovaj znak na maski nek zahrdja i on...;)

P.S. tek sad vidjo da nema znaka...:icon_smile:
 
Član
RE: Golf 2 2.0 8v Rat Look

wade_ je napisao(la):
Ja sam iz Konjica isto,pa ako ti kako mogu pomoći?

Buraz, jedino da odes do otpada i vidis da li ima potenciometar ler gasa za golf 3 2.0 8v... koji je navodno nedavno stigao...?
 
Član
RE: Golf 2 2.0 8v Rat Look

soffa je napisao(la):
a gdje cupate ove stvari americk nego ja bi skino ovu lajsnu na vratima i obrusi ovaj znak na maski nek zahrdja i on...;)

soffa je napisao(la):
a gdje cupate ove stvari americk nego ja bi skino ovu lajsnu na vratima i obrusi ovaj znak na maski nek zahrdja i on...;)

P.S. tek sad vidjo da nema znaka...:icon_smile:




Ma ima na jednoj na drugoj nema a 3 se prepravlja :D
Thx wade _ javi ovdje pozzz
 
Član
RE: Golf 2 2.0 8v Rat Look

Evo malo usis prepravio u rat stilu, izrezo sam blatobran

A onda sam od jednog starog zvucnika uzeo "grile" i nasadio ih na tu rupu sad štucko ima direktan izvor svježeg zraka! :D

Jos sam u potrazi za potenciometrom jebat ga kupio sam od adamovica ali nevalja pa sam opet u potrazi
 
Top