Golf 2 2.0 8v Rat Look update str. 22

Golf 2 2.0 8v Rat Look update str. 22

BHT Ovisnik
RE: Golf 2 rat look opet update str. 15

dobru vam robu daju tamo u vojsci da dimite aaa ?:lol:
nisam ga odavno sreo na ulici,al je definitivno upecatljiv,mislim da ce mu centre samo tako leci:cool:
 
Član
RE: Golf 2 rat look opet update str. 15

dobar golf, svidja mi se pravo :cool: vido sam ga zimus, nekada u februaru kad' je onaj snjeg bio zapao pred ambulantom u potocima, malo ga zagledo ;)
 
Legend
RE: Golf 2 rat look opet update str. 15

vidjen golf prosle subote na ulazu u mostar (tacnije kod pijace)
jako lijepo izgleda, sretno sa daljnim radovima ;)
 
Član
RE: Golf 2 rat look opet update str. 15

Hvala na lijepim comentima :D moguce noke. da si me snimio, a vw diego tu mi je kuca blizu pa ga onde ostavio mnanje snjega :D evo cole ostrugo sam dvije do aluminija i jos dvije pa pocinje laštenje :D
 
Član
RE: Golf 2 rat look opet update str. 15

2 sam osmirglo jos veceras dvi i donosim ih na povecanje granulacije :D
 
Član
RE: Golf 2 rat look opet update str. 15

e pa onda smo komsije, malo dalje doduse, ja sam gore kod druge ambulante ;) blicam ako te skontam negdje :cool:
 
Član
RE: Golf 2 rat look opet update str. 15

samo ovo i pun pogodak :cool:

http://rookery9.aviary.com.s3.amazonaws.com/4325000/4325327_7ae3_625x625.jpg
 
Član
RE: Golf 2 rat look opet update str. 15

Eh evo i mene nije me bilo sto godina poso poso i samo poso! Uradio sam svasta nesto, kao prvo ubacio sam motor od golfa mk3 2.0 gti 8v neznam kako sam ga zaboravio uslikat :D vozo sam ga ide super samo moram ustelovati lambdo sondu i bit ce ko picino oko! Nas clan punisher mi je prodao jedan jako lijepi lonac zadnji prokromski (samo mu jos nisam pare dao) evo i slikica!

Pa sam isti taj i namontirao

Pa mi je izletio predobar volan od golfa VR-6 tako da sam i njega morao uzeti nezelim se vise zajebavati s malim volanima i nabama i smećem time ovaj stoji dok mi neizleti OMP corsica :D

Posto mi je majstor u kurcu i jos mi nije napravio masku da mi je znak pomjeren a odnjeo sam mu ima godinu dana uzeo sam i masku da mi ona nakaradna nestoji! :D

Tako sada cekam da jos ustelujem taj motor pa ce biti i koji klip, svoje celicne felge sam prelakiro u bjelu boju ali i to sam zaboravio poslikati :( pozzzz to all!
 
Član
RE: Golf 2 2.0 8v Rat Look

ma brate u nevjerovatnoj sam guzvi bio jbg nema me kuci nikad onda nemam vremena da kacim slikice, znas da su u mene uvjek APDEJTI bili milion slika itd... jbg malo me je stislo ali evo imamo napredak abd bice bolje!
 
Top