Golf 2 1.3 by Chuza

Golf 2 1.3 by Chuza

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza UPDATE opet :)

fino udara:cool: kakva je ovo kutija, mislim od cega je ko da si je brusilicom rezo:D
 
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza UPDATE opet :)

mah suti prvi put pravim kutiju dobra je,ali ova spuzva ovo sivo cini je ruznijom,bice ljepsa kad se tapacira fino ;)
 
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza opet se ness uradilo :)

Eh zahvaljajuci Eddo-i iz Tuzle,hvala puno na svemu,sam nabavio tweetere :) hvala jos jedno drug rade extra ;) . Eh da evo dvije slike,nisu neke kvalitete slikano mobitelom:



 
Početnik
RE: Golf 2 1.3 by Chuza opet se ness uradilo :)

a jesi se namucio oko montaze, sklonjaj te zice, pog te :D
 
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza opet se ness uradilo :)

haha a jarane ja koji sta god da radi makar dvije zice spajao moram ness pokvariti ovo je uspjeh :D:D:D nisam niss pokvario a za zice pog te sklonicu ih kad mi ne bude mrsko a sad nek vire :lol::lol::lol:
 
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza UPDATE opet :)

Chuza je napisao(la):
Kupljeno i pojacalo:


Thx Gorane ;)


Uradena je i kutija ali nemam slike,sad ostaje sacekati Igy-a da bude slobodan pa da provucemo kablove i spojimo sve :cool::cool:

POJACALO JE UZETO A NE KUPLJENO,VEC 4 MJESECA MI DUGUJES 30KM
 
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza opet se ness uradilo :)

Eh ovako,kutija nedavno presvucena,slike jos nemam jer mi se pokvario digitalac :):)


Onda novi update,xenon set i komplet ESX kablovi za muziku,i jos plus sam u pregovorima za komplet Alpine S zvucnika znaci,prednj zvucnici,tweteri i zadnje elipse naravno sve Alpine i najverovatnije ide unutra Alpine neki player hehe,slike veceras ili eventualno sutra u toku dana :icon_smile::icon_smile:
 
Legend
RE: Golf 2 1.3 by Chuza opet se ness uradilo :)

bravo cuza :) samo naprijed..

ako bude sta trebalo pomoci, zovi sad sam na odmoru ;)
 
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza Novi Update :)

ti mi trebas strucnjak za xenone i sociva moram kupit sociva neka :icon_smile::icon_smile:

ehhhhhhhh da kupio i novo pojacalo :):) :

 
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza Novi Update :)

dobar golf ocuvan pravo,,,player kvalitet,,muzika,,sve mi se svida,,jos samo exterijer da pocnes raditi,,sretno,,;)
 
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza Novi Update :)

Exterijer se qume pocinje raditi na proljece aBd :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top