Golf 2 1.3 by Chuza

Golf 2 1.3 by Chuza

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza UPDATE opet :)

12-ka 250RMS sasvim dovoljno,dok se ne skupi love za ness bolje,a za kutija ovih dana Vedo Drama cemi poslati dimenzije,pa cu aBd kad se vratim sa mora skrojiti kutiju ;)
 
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza UPDATE opet :)

Kupljeno i pojacalo:
[attachment=21304]

Thx Gorane ;)


Uradena je i kutija ali nemam slike,sad ostaje sacekati Igy-a da bude slobodan pa da provucemo kablove i spojimo sve :cool::cool:
 
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza UPDATE opet :)

Wow Chuza, iznenadio si me, sjetio se i ti maknuti dalje od kablova, pa kupio i pojacalo :D, neka neka, znaci sljedeci update nekad za mjesec dana :lol: :D, sretno i polako ;)
 
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza UPDATE opet :)

haha a sta cu lagano se radi,da je i para pa bi i brze islo :icon_smile:
 
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza UPDATE

deez je napisao(la):
Bas sam upratio na market.ba-u, ima lik u mostaru prodaje volan od trice golfa... Masivniji je i daleko lepsi od ovog sto imas... a dobro je ocuvan i kosta samo 30KM... to je onaj cetvorokraki bez airbaga... super izgleda i oplemenio bi ti unutrasnjost. Ja sam sebi nabavio kozni od Corrada....ubacio ga u Polo 2 :icon_smile:
Dok ne skupis vise love, ne bacaj pare na ove dzeftine, na kraju krajeva drzaces to u ruci...
Procitao sam u naknadno u nekom od prijasnjih postova da trazis nabu... ne znam da li mozda treba adapter za novije volane (kada sam ga kupovao lik ga je nazvao "naba").. to ti mogu pokloniti ukoliko ti treba.:icon_biggrin:

Sretno!
i ja sam kupio od G 3 volan taj isti cetvorokraki bez airbaga na KECA i nabavim siroku pixnu i nije bas jednostavno ugraditi nesto se mora skidati nesto dodavati i sve kad sam napravio odem jedan krug u sred grada pocne svirati sam,ona masa na volanu dodiruje one kontakte i nisam mogao to rijesiti i vratim stari ali onda ne mozes skinuti pixnu jedva zato bolje ostaviti kako jest
 
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza UPDATE opet :)

Muzika spojena,svira extra,jos jednom da pohvalim IGY-a svaka cast ;) dok mi se oporavi telefon pa bice i neki clip ;)
 
Član
RE: Golf 2 1.3 by Chuza UPDATE opet :)

Maksuz sam sad uzeo mobitel i u garazu i snimi i slikaj :D :

Slike:







Clip:

http://www.youtube.com/watch?v=j8y6CWZRmJY


PS:
Kutija nije ness posebno,ko je radio dobra je :D,moram je ovih dana odnijeti na tapaciranje pa ce tek onda da lici na nesto ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top