Golf 16V 9A "rally"front

Golf 16V 9A "rally"front

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf 16V 9A Update GTI bodykit

ovaj golf mi se svidjao i prije, bez ovih plastika, motor, auto komplet, extra...
ne znam za ovaj gti body kit, svaki drugi tunirani golf must have jedan...
lijepo ce on njemu stojati, ali bubam, kad dodjes na neki skup, bices samo jedan u nizu sa njima...
;)
 
RE: Golf 16V 9A Update GTI bodykit

meni je ovo savršeno,, samo sam malo skeptičan kako će bodykit sjesti na vrata bez brava?? :icon_confused::cool:
 
Početnik
RE: Golf 16V 9A Update GTI bodykit

im-mijo-g2 je napisao(la):
meni je ovo savršeno,, samo sam malo skeptičan kako će bodykit sjesti na vrata bez brava?? :icon_confused::cool:

Ako nisi pratio projekat , par stranica prije je rekao da ce ga vratiti u cisti German bey clean'a , nabacit RS , nova vrata sa bravaama , nove blatobrane (ne prosirene) i GTI body :)


Drugar kad zavrsis to sve , bice PERFEKCIJA
 
Član
RE: Golf 16V 9A Update GTI bodykit

O fino drug i dali ce body ici u boju auta ili ostaje crn...pozz;)
 
Član
RE: Golf 16V 9A Update GTI bodykit

Pregledao sam skor osve stranice.. Dobar ti je golfac, a ove felge bgm borbet i bbs su predobro jedne i druge (teska odluka). Mada svi stavljaju bbs al nea veze zasitio si se izgleda tih.

Sretno dalje i stavljaj taj body kit, da vidimo kako je ispalo..
 
RE: Golf 16V 9A Update GTI bodykit

Hvala svima sto pratite...;)
Najvjerovatnije da cu iza nove uzeti jos jednog golfa i njega slozit nanovo od a-z,ovaj moj ce biti na prodaju...
za sada se samo skupljaju dijelovi,tu su BBS-ice,bodykit,"rally"front,gewinde....Pa cim zavrsi ova zima nadam se pocetku radova....
 
RE: Golf 16V 9A Update GTI bodykit

evo sve oprano i spremljeno na sigurno do proljeca
2pp0dxv.jpg


Zatim sam se uhvatio malo oko farova ugradjivanje leca,matiranje sjenila i tako...
11i3e34.jpg

2dh662f.jpg

wcbmyo.jpg

2isd3rk.jpg

dfhtmt.jpg

2s0ck15.jpg

15plczq.jpg

2cny1ab.jpg



BBS-ice su rasturene...ostao mi je jos 1 rub za ispolirat,cepovi su gotovi...ceka se ljpsi dan da se oboje unutarnji rubovi i mreza pa onda uzitak sastavljanja...bit ce koja slika uskoro
ejde0l.jpg


Eto toliko za sada:icon_smile:
 
RE: Golf 16V 9A Update GTI bodykit

lhasa_green_beast je napisao(la):
Dobro ti ovo radis. Svidja mi se stil na koji ides. iako je pre zastupljen :D
U pravu si da je prezastupljen...ali ovakve stvari nikada ne izlaze iz mode...Iuvijek ce dobivati na cijeni...
Kad sam prvi put radio golfa bio je taj clean-style u modi i eto prode 3 god sad ga vise nitko ne dozivljava pogotovo ne na golfu2:D
 
RE: Golf 16V 9A Update GTI bodykit

dzinn16v je napisao(la):
lhasa_green_beast je napisao(la):
Dobro ti ovo radis. Svidja mi se stil na koji ides. iako je pre zastupljen :D
U pravu si da je prezastupljen...ali ovakve stvari nikada ne izlaze iz mode...Iuvijek ce dobivati na cijeni...
Kad sam prvi put radio golfa bio je taj clean-style u modi i eto prode 3 god sad ga vise nitko ne dozivljava pogotovo ne na golfu2:D

znam, german ce uvjek biit najbolji na g2. s obzirom da si dao onoliku cifru za body kit, vidi se da si dobro zagrizo. a i felge ce mu dobro leci. nek nisu one 15 rm-ovi :lol:
 
RE: Golf 16V 9A Update GTI bodykit

lhasa_green_beast je napisao(la):
dzinn16v je napisao(la):
lhasa_green_beast je napisao(la):
Dobro ti ovo radis. Svidja mi se stil na koji ides. iako je pre zastupljen :D
U pravu si da je prezastupljen...ali ovakve stvari nikada ne izlaze iz mode...Iuvijek ce dobivati na cijeni...
Kad sam prvi put radio golfa bio je taj clean-style u modi i eto prode 3 god sad ga vise nitko ne dozivljava pogotovo ne na golfu2:D

znam, german ce uvjek biit najbolji na g2. s obzirom da si dao onoliku cifru za body kit, vidi se da si dobro zagrizo. a i felge ce mu dobro leci. nek nisu one 15 rm-ovi :lol:


Cijena je prihvatljiva s obzirom da je extra ocuvan a to je vec lutrija naci...Ekipa iz Hrvatske trazi i daje i po 2000kuna za ocuvan bodykit,tako da mi nije zao ni marke;)
 
Član
Nema šta druže baš radiš d avalja...a i ovi dijelovi što imaš zlata vrijede......nema šta...sretno....pozzz:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top