Golf 16V 9A "rally"front

Golf 16V 9A "rally"front

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf 16V 9A update bbs rs

Ma ostavi ga ovako unikatnije je ne moraju svi bit isti , sta ce mu body kit mocno je i sa clean style

Borbet ako mozes ostavit da ne prodajes dobro bi bilo pa mijenjaj u toku sezone malo jedne malo druge :D:cool:
 
RE: Golf 16V 9A update bbs rs

adi187 je napisao(la):
Ma ostavi ga ovako unikatnije je ne moraju svi bit isti , sta ce mu body kit mocno je i sa clean style

Borbet ako mozes ostavit da ne prodajes dobro bi bilo pa mijenjaj u toku sezone malo jedne malo druge :D:cool:

Ostavi bih ja njega ovako...ali problem je sto je posao pokazivati na limariji gdje je got bio varen (steke,gepek i sl...) znas nase majstore,garantiraju za sve i na kraju auto se pocme raspadati nakon 3 god...a uzmu lovu...
Gonjam sada da kupim jednog golfa svabu 91" na njemu sve origigi...
Tako da ce biti svap svega na mog golfa (vrata,blatobrani gepek,branici) pa onda ponovno bojanje....samo da me sreca posluzi pa da ga kupim....
Nadam se da ce ubrzo izgledati ovako nekako...samo sa BBS felgama i "rally" frontom
 
Legend
RE: Golf 16V 9A update bbs rs

Eeevo pregleda temu... stvarno ne znam sta da kazem... radis sebi odlicno auto... :cool:

najbitnije je da si ti zadiviljan rezultatima svog truda... a mi cemo da gledamo :icon_eek: ...

a BBS RS je odlicna felga ;), samo mi reci koji je raspon na njima?
jel 4x100 ili nesto drugo, jer dosta je tesko naci za mk2 tu 16-ku felgu...

jos jednom :cool::cool: svaka casta na golfu...
 
RE: Golf 16V 9A update bbs rs

Raspon je 5x112 inace s merca...
Adapteri i pomalo...
Hvala...i tvoja duja je ajme;)
 
Član
RE: Golf 16V 9A update bbs rs

Kultura zadnja jos sada na ovim rs-icama biti ce mama! Pozz i sretno dalje
 
Legend
RE: Golf 16V 9A update bbs rs

oo druze druze , strasno su dobre , jbg ipak pojam od felge i "must have" za starije vw-e
ostaju li isti rubovi ili ides na sire ?
svaka cast , puno srece u nastavku ...milina mi listati tvoje radove ;)
 
RE: Golf 16V 9A update bbs rs

enesss je napisao(la):
oo druze druze , strasno su dobre , jbg ipak pojam od felge i "must have" za starije vw-e
ostaju li isti rubovi ili ides na sire ?
svaka cast , puno srece u nastavku ...milina mi listati tvoje radove ;)

Za sada ostaju ovi rubovi...pa kad bude ludi para uzet cu rubove od 3" tj.da budu 9x16
pre skupi su novi...oko 600-700E:icon_confused:
 
Legend
RE: Golf 16V 9A update bbs rs

sve znam ... skupo , ali isplati se
a opet i sa ovim rubovima,s pravom gumom to moze prelijepo izgledati
jedino zbog motorizacije i proklizavanja ti je bolja sira felga i masivnija guma

samo naprijed , radujem se nastavku ;)
 
RE: Golf 16V 9A Update GTI bodykit

Jucer kupljen GTI bodykit...
Zadovoljan sam jer je bez ostecenja,stanje je bas savrseno,fali 1 cep sto nije problem ali ako netko ima nek javi
2ewhe07.jpg

aynipw.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top